Wiadomości

  • 20 października 2020
  • 19 listopada 2020
  • wyświetleń: 4809

Trwa zbiórka na kamerę termowizyjną dla OSP Zabrzeg

Do 17 grudnia została przedłużona zbiórka na kamerę termowizyjną dla strażaków z OSP Zabrzeg. W momencie aktualizacji tego artykułu zebrano 1756 złotych, co stanowi 60% potrzebnej kwoty. Jak zaznacza pan Marcin, założyciel zbiórki, obecnie, dzięki promocji na potrzebny produkt, potrzeba 2 900 złotych, a nie 3 900, jakie było potrzebne jeszcze miesiąc temu.

OSP Zabrzeg
OSP Zabrzeg · fot. OSP Zabrzeg


Strażacy z OSP Zabrzeg chętnie niosą pomoc mieszkańcom swojego oraz okolicznych sołectw. Jednak w ich wyposażeniu brakuje pewnego rodzaju sprzętu, który przydaje się zwłaszcza w sezonie grzewczym. Dlatego jeden z mieszkańców Zabrzega, pan Marcin, założył na portalu zrzutka.pl zbiórkę na kamerę termowizyjną dla zabrzeskich druhów. Jak mówi pan Marcin, skłoniła go do tego sytuacja z własnego życia.

- Postanowiłem założyć zbiórkę pieniędzy na zakup kamery termowizyjnej dla OSP Zabrzeg. Strażacy ochotnicy nie posiadają tego rodzaju narzędzi, a jest ono bardzo pomocne szczególnie przy pożarach, gdzie nie widać ognia, jak np. pożar komina. O tym przekonałem się na własnej skórze - dzięki obecności PSP wyposażonej w kamerę można było szybko ustalić miejsce pożaru i obyło się bez rozbierania komina - mówi pan Marcin, mieszkaniec Zabrzega.

Kwota, jaka jest potrzebna, to 2 900 złotych.

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSP Zabrzeg" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

OSP Zabrzeg

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSP Zabrzeg" podaj