Wiadomości

  • 20 października 2020
  • wyświetleń: 7488

Koronawirus: W szpitalu w Bielsku-Białej zmarła czechowiczanka

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach we wtorek przed południem podała najnowsze dane na temat sytuacji epidemicznej w województwie śląskim. Według danych wojewódzkiego Sanepidu szpitalu w Bielsku-Białej zmarła 91-letnia mieszkanka Czechowic-Dziedzic, która była zarażona koronawirusem.

szpital, choroba, leczenie, koronawirus
Koronawirus: W szpitalu w Bielsku-Białej zmarła czechowiczanka · fot. pixabay


91-latka to trzecia ofiara COVID-19 z gminy Czechowice-Dziedzice. Według wtorkowego raportu Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bielsku-Białej, od początku epidemii w naszej gminie koronawirusem zakaziły się 344 osoby - w ciągu ostatniej doby przybyło 10 nowych przypadków. Z COVID-19 do tej pory walkę wygrało 192 czechowiczan. Hospitalizowanych w szpitalach zakaźnych jest 11 mieszkańców naszej gminy, 255 przebywa w kwarantannie domowej, a 63 jest pod nadzorem epidemiologicznym.

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj