Wiadomości

  • 12 lipca 2007
  • wyświetleń: 2222

Nowości na forum i w klubie czecho.pl

W czerwcu tego roku na portalu czecho.pl padł najwyższy średni wynik w podsumowaniu miesięcznym. To zmotywowało nas do kolejnych prac nad poszczególnymi serwisami tematycznymi portalu oraz forum. Od tego tygodnia kolejne usprawnienia zostały oddane do użytku Internautów.

Pierwszą nowością, a być może i najbardziej wyczekiwaną przez Użytkowników, jest wyszukiwarka na forum. Dzięki niej znajdziecie w historii wszystkich dyskusji interesujący Was wątek lub komentarz. Szukać możecie poszczególnych fraz w tytule wątków, wyrazów w ich treści lub sprawdzając wszystkie komentarze zapisane przez pojedynczego forumowicza.

Kolejną zmianą wprowadzoną, tym razem w klubie czecho.pl, jest mail, który został w czwartek wysłany do posiadających konto użytkowników. Wiadomość dotyczy potwierdzenia aktywności konta. Przez okres dwóch miesięcy klubowicze powinni potwiedzić aktywność konto według instrukcji podanej w mailu. Po tym czasie konta nieaktywowane zostaną usunięte.

Uwaga! Mail został wysłany na adres e-mail przypisany użytkownikowi w klubie pless.pl. Jeśli jest on nieaktywny lub został zmieniony na nieprawidłowy, to należy wysłać poprawny email wraz z nazwą użytkownika na adres redakcja@czecho.pl

To tylko pierwsze nowości na forum i w klubie czecho.pl. Odszukanie kolejnych pozostawiamy Wam. Oczywiście, to nie koniec prac nad serwisami i portalem. Wkrótce poinformujemy o kolejnych usprawnieniach. Uruchomiony zostanie także sklepik klubowy, a w nim nowe niespodzianki i bardzo atrakcyjne prezenty od portalu czecho.pl, na które będzie można wymienić posiadane punkty.

smm / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.