Wiadomości

  • 21 października 2020
  • wyświetleń: 858

Grupa śmierci, czyli kto ma najtrudniej w Lidze Mistrzów?

Materiał partnera:

Europejskie emocje jak zawsze wracają do nas po letniej przerwie wraz z jesienią. Po rozlosowaniu fazy grupowej Ligi Mistrzów rozpoczęły się spekulacje na temat poziomu trudności kolejnych grup. Start rozgrywek oznacza wrócenie do łask zakładów bukmacherskich, a szczególnie bukmacherów online. Osiem grup w Lidze Mistrzów, w każdej po cztery zespoły - oznacza to wiele meczów i wiele zakładów bukmacherskich. Która grupa zapowiada się najtrudniej?

Grupy śmierci są przereklamowane?Po losowaniu grup w jakichkolwiek rozgrywkach zawsze pojawia się ten sam temat: grupy śmierci. Eksperci i dziennikarze zestawiają ze sobą poszczególne losy i starają się obiektywnie wskazać grupę, z której najtrudniej będzie awansować do fazy pucharowej. Pytanie, czy ma to sens przy podziale na koszyki - w prawie każdej grupie schemat wygląda tak samo: dwóch faworytów, jedna dobra, ale niewystarczająco, drużyna i outsider. Zazwyczaj łatwo przewidzieć, w jaki sposób się to potoczy, choć czasem zdarzają się niespodzianki, a skład grupy może różnić się nieco od tych typowych.

Jeśli jednak chcielibyśmy wskazać grupę, która rzeczywiście może okazać się najtrudniejszą, należałoby przyjrzeć się grupie H, w której znaleźli się Paris Saint-Germain, Manchester United, RB Lipsk i Istanbul Basaksehir. Trzy pierwsze ekipy bez wątpienia stać na awans do fazy pucharowej, więc walka między nimi może być ciekawa do ostatniej kolejki zmagań.

Ponowne spotkanie tytanówCiekawie zapowiadają się również zmagania w grupie G. Nie ma raczej wątpliwości, że awansują Barcelona i Juventus, ale to właśnie dwumecz tych dwóch drużyn ma zelektryzować całą Europę. Oznacza to bowiem ponowne starcie Lionela Messiego i Cristiano Ronaldo, którzy do niedawna rywalizowali ze sobą na boiskach ligi hiszpańskiej. Teraz zawodnicy zmierzą się ze sobą na szczeblu europejskim, a ich zespoły powalczą o awans z pierwszego miejsca w grupie G. Spotkania te z pewnością będą zaliczane do szlagierowych, a bukmacher online eWinner postara się o szeroką ofertę ciekawych, kuszących zakładów.

Obstawiaj zakłady bukmacherskie i poczuj się jak mistrz z bukmacherem onlineLiga Mistrzów znajduje się w czołówce najczęściej obstawianych zakładów bukmacherskich. Elitarne rozgrywki zrzeszające najlepsze europejskie kluby cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Popularni bukmacherzy online prześcigają się w najlepszych propozycjach zakładów, promocji bukmacherskich i starają się oferować kuszące kursy. W dobie pandemii to właśnie zakłady online stały się tymi najpopularniejszymi. Dziś, choć świat stara się wracać do normalności, jesteśmy świadomi, że mimo wszystko bukmacher online to najwygodniejsza opcja. Dzięki niej możemy obstawiać wszelkiego rodzaju zakłady bukmacherskie w każdej chwili, z domu, z pracy czy z kolejki w sklepie. Wystarczy jedynie połączenie z Internetem i chęci. Kto wie, czy zakład, który chodzi nam po głowie od rana, nie sprawi, że dołączymy do grona wielkich wygranych? Sprawdź więcej na: https://ewinner.pl/zaklady-bukmacherskie