Wiadomości

  • 22 października 2020
  • wyświetleń: 5535

Koronawirus w ośrodku zdrowia w Bestwinie - placówka zamknięta

Ośrodek Zdrowia w Bestwnie został zamknięty. Powód? Stwierdzenie pozytywnych wyników na COVID-19 u personelu. Informację potwierdził Artur Beniowski, wójt gminy Bestwina.

koronawirus
Koronawirus w ośrodku zdrowia w Bestwinie - placówka zamknięta · fot. pixabay.com


- Od dnia 21 października 2020 r. (środa), do odwołania, ośrodek zdrowia w Bestwinie zostaje zamknięty z powodu kwarantanny personelu. Jednocześnie informujemy, że pacjenci mogą zgłaszać się do wszystkich poradni podstawowej opieki zdrowotnej na terenie powiatu bielskiego i miasta Bielsko-Biała. Wyszukiwarka poradni znajduje się tutaj - informuje Urząd Gminy w Bestwinie.

Powodem skierowania na kwarantannę personelu bestwińskiego ośrodka zdrowia jest stwierdzenie wśród niego zakażeń koronawirusem. Informację tę potwierdził Artur Beniowski, wójt gminy Bestwina.

Loading...


Według raportu epidemicznego bielskiego Sanepidu ze środy, 21 października, od początku epidemii w gminie Bestwina koronawirusem zakaziło się 86 osób, z czego 54 ozdrowiały, a jedna zmarła. Jeden mieszkaniec Bestwiny jest hospitalizowany w szpitalu zakaźnym, 38 jest poddanych w kwarantannie domowej, a 18 pozostaje pod nadzorem epidemiologicznym.

mp / czecho.pl

źródło: UG Bestwina

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj