Wiadomości

  • 23 października 2020
  • 26 października 2020
  • wyświetleń: 3292

Kolejne prace PWiK: Będzie przerwa w dostawie i spadek ciśnienia wody

Za nami:

W najbliższy poniedziałek, 26 października, mieszkańcy kilku ulic w południowej części Czechowic-Dziedzic muszą liczyć się z przerwą w dostawie wody, a czechowiczanie z centrum miasta ze spadkiem jej ciśnienia. Ma to związek z kolejnymi pracami w ramach projektu unijnego.

kanalizacja, rury, ścieki
Przerwa w dostawie oraz spadek ciśnienia wody w kilku częściach miasta · fot. sxc.hu


Czechowickie PWiK poinformowało, że w związku z pracami prowadzonymi w ramach projektu unijnego pn. "Kontrakt IV Budowa kanalizacji sanitarnej i modernizacja sieci wodociągowej na obszarze Czechowic-Dziedzic - część 2 - Południe" w najbliższy poniedziałek, 26 października nastąpi przerwa w dostawie wody w godzinach 8.00 - 13.00 przy ulicach: Drozdów, Kamionki, Kanarków, Kukułcza (posesja nr 8), Krucza (posesje od nr 10 do nr 32), Lipowska (posesja nr 9), Pasieki (posesje od nr 1 do nr 36 oraz 142, 467), Sosnowa (posesje nr 23, 25, 27), Sikorek oraz Puszczyków. Zastępczy punkt poboru wody będzie zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Lipowskiej i Kruczej.

Ponadto, w trakcie prowadzonych prac mogą wystąpić spadki ciśnienia wody w sieci dla odbiorców z obszaru centrum miasta - dzielnic Brzeziny, Dziedzice, Lesisko, Podlesie oraz Tomaszówka. - W zakresie prowadzonych prac wykonany zostanie 300 metrowy naziemny bajpas - tymczasowy wodociąg, zastępujący modernizowany odcinek magistrali Ø 400 w ulicy Kamionki - informuje PWiK Czechowice-Dziedzice.

mp / czecho.pl

źródło: PWiK Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.