Wiadomości

  • 25 października 2020
  • wyświetleń: 1053

Rozwiązania halowe dla produkcji

Materiał partnera:

Dla przedsiębiorstw produkcyjnych, produkcja stanowi główną część działalności firmy. Ogólnie mówiąc polega na przetwarzaniu zasobów, na skutek czego powstają dobra użytkowe, mające na celu zaspokoić popyt konsumentów. Produkcja zatem jest główną częścią takiej działalności ale nie jedyną, aby miała sens, potrzebuje cały szereg procesów wspomagających, tj. chociażby część sprzedażowa. O tyle o ile sprzedawców / handlowców, czyli dział sprzedaży praktycznie w każdej branży z powodzeniem może wykonywać swoją pracę w standardowych pomieszczeniach biurowych, czy to pojedynczych mniejszych, czy tez większych typu open space. O tyle pomieszczenia i przestrzenie przeznaczone na produkcję, muszą być dobrze przemyślane i uwzględniać specyfikę danej branży i konkretnego typu produkcji. To jak zaprojektowane są przestrzenie produkcyjne często determinuje efektywność całego procesu produkcyjnego.

Rozwiązania halowe dla produkcji


STALOWE HALE PRODUKCYJNEHale stalowe są nowoczesnymi obiektami, które doskonale sprawdzają się jako hale produkcyjne. Projektuje się je uwzględniając potrzeby danego przedsiębiorstwa oraz wszelkie uwarunkowania zewnętrzne. Mogą mieć dowolne rozmiary, być jedno lub wielonawowe, uwzględniać pomieszczenia wewnątrz hali z przeznaczeniem np. na biura i pomieszczenia socjalne. Rozwiązań jest całe mnóstwo, zarówno dla małych jak i większych obiektów.

BUDOWA HALI STALOWEJHale stalowe wykonane są z solidnej konstrukcji stalowej, która jest zabezpieczona przed korozją. Obudowa dachu i ścian może być wykonana z różnych materiałów, najczęściej wykorzystuje się ku temu blachę trapezową lub płyty warstwowe. Te drugie są szczególnie polecane jeżeli zależy nam nad dobra termoizolacją i łatwiejszym utrzymaniem właściwego poziomu wilgotności. Hale produkcyjne stalowe z obudową z płyt warstwowych z powodzeniem eksploatuje się przez wszystkie pory roku.

Budowa hali stalowej rozpoczyna się od analizy potrzeb przedsiębiorstwa, w oparciu o którą przygotowywany jest projekt. Dopiero po akceptacji projektu przez obie strony następuj produkcja potrzebnych elementów, transport na miejsce budowy i montaż. Cały proces budowy hali stalowej jest o wiele krótszy niż w przypadku hali murowanej.

PRODUCENT HAL PRODUKCYJNYCH STICK HALEFirma Stick Hale to doświadczony producent hal produkcyjnych stalowym i namiotowych. Ma na swoim koncie szereg realizacji i zadowolonych Klientów. Więcej informacji oraz wycenę można znaleźć na stronie producenta www.stick-hale.pl Zajmuje się kompleksowo realizacją całej inwestycji od projektu przez wykonanie i montaż, aż po obsługę serwisową. Dysponuje zespołem specjalistów i zapewnia profesjonalne doradztwo.