Wiadomości

  • 26 października 2020
  • wyświetleń: 3583

Przychodnia NZOZ "Ubezpieczalnia" przy Bestwińskiej wraca do pracy

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców południowej części Czechowic-Dziedzic - po kilkunastudniowej przerwie do pracy wraca przychodnia przy ulicy Bestwińskiej 15. Wiemy też, do kiedy zamknięta będzie placówka przy ulicy Miliardowickiej w Ligocie.

ubezpieczalnia, NZOZ, lekarz, gabinet
NZOZ Ubezpieczalnia w Czechowicach-Dziedzicach · fot. www.ubezpieczalnia.net.pl


Przychodnia nr 2 przy ulicy Bestwińskiej 15, działająca w ramach NZOZ "Ubezpieczalnia", wróciła do pracy w poniedziałek, 26 października. - Przychodnia będzie czynna codzienne wg dotychczasowego harmonogramu pracy. Ponadto wydłużony i rozszerzony zostaje czas pracy poradni dla dzieci, która będzie przyjmować małych pacjentów codziennie w godzinach od 9.00 do 14.00. Poradnia ta będzie również przyjmowała dzieci Przychodni nr 3 w Ligocie - informuje Elżbieta Janusz, prezes zarządu NZOZ "Ubezpieczalnia".

Wiemy też, do kiedy zamknięta będzie Przychodnia nr 3, znajdująca się przy ulicy Miliardowickiej w Ligocie. - Przychodnia w Ligocie pozostaje jeszcze zamknięta do najbliższego piątku, 30 października. Wszyscy pacjenci z Ligoty mają zapewnione świadczenia w przychodni przy ulicy Sienkiewicza 8, która pacjentów przyjmuje codziennie od 8.00 do 18.00 - mówi Elzbieta Janusz.

Przypomnijmy, jak informowaliśmy w poniedziałek 19 października, przychodnia nr 2 przy ulicy Bestwińskiej w Czechowicach-Dziedzicach była zamknięta przez kwarantannę, którą objęty został personel placówki.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.