czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 16 lipca 2007
  • wyświetleń: 1982

Został uprowadzony i pobity

Czechowiccy policjanci zatrzymali 30-letniego Leszka K. oraz jego 22-letniego kompana Bartosza Sz., sprawców którzy uprowadzili, a następnie pobili 26-letniego mieszkańca Czechowic-Dziedzic.

Reklama

Do zdarzenia doszło 18.06.br. około godziny 2.00 w nocy przy ulicy Reymonta w Czechowicach-Dziedzicach. Pięciu sprawców zaatakowało 26-latka. Siłą wciągnęli swoją ofiarę do bagażnika samochodu i wywieźli do lasu. Dotkliwie go pobili, nakazali mu zdjąć ubranie, ukryli je, a następnie odjechali z miejsca zdarzenia.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców. Wstępnie ustalono, że do zdarzenia doszło z uwagi na wcześniejsze porachunki pomiędzy sprawcami, a ofiarą. W ubiegłym tygodniu zatrzymano dwóch sprawców tego zdarzenia. W piątek Sąd Rejonowy w Pszczynie tymczasowo aresztował Leszka K., który przestępstw tych dopuścił się w warunkach recydywy (powrotu do przestępstwa). Za aktualny czyn grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. Z kolei wobec Bartosza Sz. Prokurator Rejonowy w Pszczynie zastosował dozór policyjny.

Policjanci w dalszym ciągu prowadzą czynności zmierzające do ujęcia trzech pozostałych sprawców tego przestępstwa, którzy spodziewając się zatrzymania skutecznie się ukrywają. Funkcjonariusze zapowiadają, że ich zatrzymanie to tylko kwestia czasu...

KMP w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.