Wiadomości

  • 27 października 2020
  • 28 października 2020
  • wyświetleń: 1594

Wydział starostwa zawiesza bezpośrednią obsługę mieszkańców

W związku z sytuacją epidemiologiczną od najbliższej środy, 28 października, do odwołania, Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej zawiesza bezpośrednią obsługę mieszkańców w Wydziale Geodezyjno-Kartograficznym. Powodem jest trudna sytuacja kadrowa tego wydziału.

starostwo powiatowe
Wydział starostwa zawiesza bezpośrednią obsługę mieszkańców · fot. Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej


Wnioski do geodezji składać można:
  • przez elektroniczną skrzynkę podawczą - ePUAP (instrukcję, jak złożyć dokument przez ePUAP można przeczytać tutaj),
  • wrzucając do skrzynki korespondencyjnej w holu wejścia głównego do urzędu przy ul. Piastowskiej 40 w Bielsku-Białej,
  • pocztą tradycyjną.


- Wydział Geodezyjno-Kartograficzny wydaje dokumenty w formie elektronicznej lub przesyła pocztą tradycyjną. Średni czas obsługi wniosku to obecnie 14 dni. Pozostałe wydziały bielskiego starostwa pracują normalnie, można umówić się przy okienku z urzędnikiem, wcześniej trzeba jednak zadzwonić lub napisać e-maila. Zachęcamy jednak, by w związku z zagrożeniem koronawirusem jak najwięcej spraw załatwiać przez Internet. Prosimy o zrozumienie trudnej sytuacji. Dbajcie o siebie, wspólnie przejdziemy przez ten czas - informuje Magdalena Fritz, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej.

mp / czecho.pl

źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.