Wiadomości

  • 29 października 2020
  • wyświetleń: 2489

Harcerze z Czechowic-Dziedzic pomagają w czasie epidemii

Harcerze z Czechowic-Dziedzic niosą pomoc mieszkańcom naszego miasta i okolic w czasie epidemii - szczególnie tym, którzy muszą pozostać w domach. Dlatego wrócili do swojej służby i oferują swoją pomoc w wypełnianiu spraw codziennego życia.

sklep, zakupy
Harcerze z Czechowic-Dziedzic pomagają w czasie epidemii · fot. pixabay.com


Swoja pomoc mieszkańcom gminy Czechowice-Dziedzice, Pszczyny i okolic, gmina Bestwina oraz gminy Goczałkowic-Zdrój zaoferowali harcerze z hufca ZHP im. Olgi i Andrzeja Małkowskich. Mogą oni pomóc między innymi w zakupie artykułów spożywczych, leków czy też opłaceniu rachunków.

Loading...


Chętni do pomocy mieszkańcom są również harcerze z 1. Czechowickiego Hufca im. mjr. Henryka Flamego. - Niewielu z nas ma powyżej 16 lat, ale na miarę możliwości chętnie pomożemy. Jeżeli ktoś chciałby pomóc w służbie to prosimy o informacje. Jeśli wiecie, że ktoś potrzebuje pomocy, dajcie znać - piszą na swoim profilu na Facebooku harcerze zrzeszeni w ZHR.

Loading...


Działajmy w myśl zasady #CzechowiceSobiePomagaja

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj