Wiadomości

  • 29 października 2020
  • wyświetleń: 1348

Jak rozpocząć obstawianie zakładów online?

Materiał partnera:

Masz ochotę na dreszczyk emocji? Interesują Cię nie tylko wydarzenia sportowe, ale także bieżące wydarzenia kulturalne czy społeczne? W takim razie obstawianie zakładów bukmacherskich online zdecydowanie jest dla Ciebie. Jest to nie tylko ciekawy sposób na zyskanie dodatkowych funduszy, ale swego rodzaju aktywne uczestnictwo w hobby, które od lat uprawia tysiące ludzi. Jeśli ogarniają Cię wątpliwości, ponieważ brak Ci doświadczenia w tej dziedzinie, ale jesteś zdecydowany, by rozpocząć, mightytips.pl oferuje kilka istotnych rad, które pomogą w stawianiu pierwszych kroków w świecie zakładów bukmacherskich online.

Jak rozpocząć obstawianie zakładów online?


Wybór bukmacheraPierwszym, niezbędnym krokiem jest wybór bukmachera online, który ma do zaoferowania interesującą ofertę dla nowych klientów. Ważna jest tu oferta Bonusów Powitalnych, które stanowią poduszkę finansową na pierwsze zakłady - w razie przegranej gwarantują zwroty pieniędzy, co przy pierwszych krokach w zakładach online może okazać się bezcenne. W internecie łatwo znaleźć można rankingi z podsumowaniem ofert bukmacherów oraz ich wysokości Bonusów Powitalnych. Warto zastanowić się czy nie założyć konta u kilku bukmacherów online, to pozwoli z pewnością odkryć, który serwis oferuje najciekawsze kupony, oferty wydarzeń do obstawienia oraz rodzaj zakładów do wyboru. Te decyzje pozwolę również na zebranie niezbędnego doświadczenia w stawianiu swoich pierwszych zakładów oraz określenie, jaka oferta odpowiada nam najbardziej, a tak się składa, że Mighty Tips oferuje interesujące nas rankingi.

Zakładanie kontaJeśli wybraliśmy już, z kim rozpoczniemy nasze pierwsze zakłady, kolejnym krokiem jest założenie konta. Bukmacherzy starają się, by proces ten był łatwy i intuicyjny. Zazwyczaj niezbędne dane do podania to:
  • imię
  • nazwisko
  • nick
  • adres e-mail
  • numer pesel
  • numer telefonu


Te dane są niezbędne do weryfikacji użytkownika jako osoby pełnoletniej, która legalnie może obstawiać zakłady. Legalni bukmacherzy bardzo dbają o wszelkie kwestie prawne, które dbają o legalny aspekt zakładów online. Po podaniu danych potrzebna będzie weryfikacja konta, czyli potwierdzenie założenia konta, które zazwyczaj przychodzi nam na skrzynkę mailową. Następnie przechodzimy już bezpośrednio na stronę nowo założonego profilu w serwisie. Bardzo często bukmacherzy chętnie oferują specjalne kupony, które zapewniają, bez żadnych kruczków, darmową kwotę pieniędzy do wykorzystania na pierwsze zakłady w serwisie. Serwisy bukmacherów online starają się inwestować w swoich użytkowników, stąd oferta kuponów ułatwiających im start w zakładach online, które dodatkowo minimalizują ryzyko pierwszej porażki. Przekłada się to bezpośrednio na zaufanie oraz chęć skorzystania z dalszej oferty danego bukmachera. Warto wspomnieć, że Mightytips w Polsce oferuje mnóstwo takich kodów!

Pierwszy zakładJak zacząć obstawiać online


Wybraliśmy odpowiadający nam serwis i założyliśmy konto - wspaniale. Teraz czas na skorzystanie z Bonusu Powitalnego lub kodu na pierwszy zakład. Jeśli w przeznaczonym do tego polu wypełniliśmy kod, środki automatycznie zostaną załadowane na nasze konto. Teraz należy zakład, na który przeznaczymy nasze otrzymane środki. Każdy serwis bukmacherów online oferuje szeroki wybór zakładów sportowych, wydarzeń online, transmisji live, zakładom na sporty wirtualne, a także wychodzi naprzeciw najnowszym trendom i oferuje także zakłady na aktualne wydarzenia kulturalne. Warto też zapoznać się z rodzajami zakładów. Obstawiać można rodzaj wyniku, można skorzystać z limitowanych ofert, które przykładowo podwajają wygraną w zakładzie, można łączyć obstawienie kilku wydarzeń w jednym zakładzie lub skorzystać z oferty dnia, która zakłada przykładowe podwyższone kursy dla danego obstawienia. Wystarczy wybrać zakład, chociażby dla małego testu, by zobaczyć, jak wyglądają stawki oraz sam proces obstawiania. Na początek warto obstawić kilka różnych zakładów, ponieważ pozwoli to przekonać się, jakie zakłady odpowiadają najbardziej naszym gustom. Jest w czym wybierać!

Dodatkowe funkcjonalnościBez względu na wynik naszych pierwszych zakładów, trzeba podjąć decyzję o kontynuowaniu przygody. W tym celu musimy zasilić konto nowymi środkami, ale grać dalej. Na szczęście bukmacherzy online są już na bieżąco z najnowszymi metodami płatności, aby ułatwić użytkownikom cały proces. Na mightytips.pl znaleźć można również listę najczęściej oferowanych metodach płatności, dostępnych wyłącznie na stronie danego bukmachera online, a jest ich naprawdę sporo: przelew bankowy, karty płatnicze, BLIK, PayU, PayPal, Przelewy24... wymieniać można dalej. Doładowanie konta następuje szybko i sprawnie na stronie swojego profilu u bukmachera online, a środki błyskawicznie widoczne są na naszym koncie profilowym. Następnie można już przejść do wybranych zakładów. Wszystkie wpłaty czy wypłaty są na takich serwisach wolne od wszelkich opłat, czasem jednak warto upewnić się, że nasz bank nie zleci dodatkowych opłat wedle własnych stawek. Wypłaty można zlecić w każdym dogodnym dla nas momencie, zazwyczaj minimum uzbierane na konto musi wynosić przykładowo 2 zł. Wypłata wyląduje na wskazanym przez nas koncie w przeciągu dwóch dni roboczych. A zatem - nic, tylko obstawiać! Kolejne kroki to tylko formalność, która prowadzi nas do coraz to ciekawszych zakładów oraz korzystania z nowych ofert specjalnych bukmacherów online. Warto czujnie obserwować oferty - z wielu ograniczonych czasowo ofert naprawdę warto skorzystać.

Zakłady online - wyjątkowa i ekscytująca rozrywkaRozpoczęcie obstawiania na serwisach bukmacherskich online w żadnym razie nie jest niczym skomplikowanym. Zależy właściwie od podjęcia kilku kluczowych decyzji, które następnie doprowadzą już tylko do pierwszych, na pewno udanych zakładów i kolejnych zakładów. Bukmacherzy online, których ofertę można w szybki i skondensowany sposób poznać na mightytips.pl, oferują swoim użytkownikom intuicyjną i łatwą obsługę głównych funkcjonalności, czyli wyboru zakładu czy doładowania konta. Cały proces jest łatwy do opanowania, co tylko skróci czas kolejnych obstawianych zakładów i pozwoli cieszyć się z gwarantowanej rozrywki i emocji. W razie wątpliwości Mightytips służy garścią informacji na temat bukmacherów online oraz ich ofert. Czas rozpocząć obstawianie!