Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 lipca 2007
  • wyświetleń: 1392

Samorządowcy zagrali w siatkówkę

Tradycyjnie latem na przepięknie położonym kąpielisku w Kaniowie (gmina Bestwina) Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie zorganizowało IV Powiatowy Turniej Piłki Plażowej Samorządowców i ich rodzin. Tradycyjnie dopisała również pogoda, a dobre humory nie opuszczały uczestników turnieju. Taka jest też idea tych zawodów, przede wszystkim chodzi o rodzinną atmosferę, dobrą zabawę i integrację samorządowców z powiatu bielskiego.

Z czysto kronikarskiego obowiązku podajemy składy pierwszych czterech druży. Zwyciężyli Paweł i Damian Żelazny reprezentujący samorząd Czechowic – Dziedzic, drugie miejsce Jarosław i Dorian Jesionka ze Starostwa Powiatowego, trzecie Jacek Kuszczak i Jerzy Zużałek z gminy Bestwina, a czwarte Czesław i Robert Pszczółka ze Starostwa Powiatowego w Bielsku – Białej.

Puchary i nagrody uczestnikom wręczali Przewodniczący Rady Gminy Bestwina Jerzy Zużałek i reprezentujący Starostę Bielskiego Czesław Pszczółka.

Starostwo Powiatowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.