Wiadomości

  • 3 listopada 2020
  • wyświetleń: 2263

Odbiór odpadów pochodzących z działalności rolniczej przesunięty

Odbiór odpadów pochodzących z działalności rolniczej, takich jak folia rolnicza, siatka i sznurek do owijania balotów, opakowania po nawozach, opakowania typu Big Bag, zaplanowany na rok 2020, realizowany będzie w pierwszym kwartale 2021 roku - poinformował Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach.

żniwa, pole, kombajn, wieś
Odbiór odpadów pochodzących z działalności rolniczej przesunięty · fot. pless.pl


Gmina Czechowice-Dziedzice zawarła z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej umowę dotacji na zadanie pn. "Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej".

- Przesunięcie terminu realizacji zadania wynika z problemów dotyczących wyboru wykonawcy. Żadna z firm zajmujących się gospodarką odpadami, do których pisemnie wystąpiono nie złożyła swojej oferty. Dlatego procedura wyboru firmy musi zostać powtórzona - informuje czechowicki Urząd Miejski.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.