Wiadomości

  • 2 listopada 2020
  • wyświetleń: 2930

Protest kobiet słabnie? W Bielsku manifestowało około 1000 osób

Po dwudniowej przerwie na ulice Bielska-Białej wróciły kobiety i wspierający je mężczyźni. W poniedziałkowej manifestacji uczestniczyło zdecydowanie mniej osób, niż miało to miejsce w ubiegłym tygodniu.Niższą frekwencję odnotowano już w ostatnie dwa dni protestów (29-30.10), jednak można to było wytłumaczyć opadami deszczu. Po dwóch dniach przerwy manifestanci wrócili na ulice Bielska-Białej. Poniedziałkowy przemarsz rozpoczął się tradycyjnie na placu Ratuszowym.

Już na pierwszy rzut oka było widać, że w zgromadzeniu uczestniczy mniej osób, niż miało to chociażby miejsce w połowie ubiegłego tygodnia, gdy na jednym z protestów odnotowano rekordową frekwencję. Szacuje się, że w ubiegłą środę w manifestacji mogło uczestniczyć aż 10 tysięcy osób.

ab / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Protest Kobiet przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Protest Kobiet przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Protest Kobiet przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego" podaj