Wiadomości

  • 3 listopada 2020
  • wyświetleń: 2387

Po kwarantannie przychodnie w Ligocie i Bestwinie wracają do pracy

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców Ligoty oraz Bestwiny - do pracy wracają przychodnie w tych miejscowościach. Obie placówki były zamknięte przez kwarantannę personelu.

ubezpieczalnia, NZOZ, lekarz, gabinet
NZOZ Ubezpieczalnia w Czechowicach-Dziedzicach · fot. www.ubezpieczalnia.net.pl


Przychodnia NZOZ "Ubezpieczalnia" nr 3 w Ligocie przy ulicy Miliardowickiej wróciła do pracy w poniedziałek, 2 listopada. Jak informuje placówka, będzie ona czynna codziennie wg dotychczasowego harmonogramu pracy. Po godzinach pracy przychodni pacjenci mają zapewnione świadczenia w przychodni znajdującej się przy ulicy Sienkiewicza 8 w Czechowicach-Dziedzicach.

Przypomnijmy, placówka w Ligocie została zamknięta w połowie października ze względu na kwarantannę, jaką został poddany personel przychodni. Informowaliśmy o tym tutaj. Ponadto w poniedziałek, 26 października do pracy wróciła inna z przychodni NZOZ "Ubezpieczalnia" - ta znajdująca się przy czechowickiej ulicy Bestwińskiej, o czym pisaliśmy tutaj.

Po kilkudniowej przerwie do pracy we wtorek, 3 listopada do pracy wróciła również ośrodek zdrowia w Bestwinie. Placówka będzie czynna w godzinach od 7.00 do 15.00. - Informujemy, iż w miarę powrotu do pracy kadry medycznej i administracyjnej - godziny pracy ośrodka, będą sukcesywnie wydłużane - napisał Urząd Gminy w Bestwinie w specjalnym komunikacie. Przychodnia w Bestwinie również była zamknięta ze względu na kwarantannę personelu, o czym portal czecho.pl informował tutaj.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.