Wiadomości

  • 7 listopada 2020
  • wyświetleń: 6991

Warjat Radek wystartował z nowym kanałem na YouTube

Warjat Radek, czyli pochodzący z Zabrzega Radek Kapias, w październiku wystartował z autorskim kanałem YouTube o nazwie Warjat Show!. Do swojego programu zaprasza gwiazdy ze świata internetu i telewizji.Nowy projekt Radka to połączenie wywiadu z elementami show. Wśród gości znajdą się między innymi: Julia Wróblewska, Michał Gała, Julia Kostera, Kacper Blonsky, Czarek Czaruje i wielu innych. Promocja kanału odbyła się niedawno w warszawskim centrum rozrywki Hulakula. Pierwszy odcinek z udziałem Kacpra Blonsky'ego miał premierę 16 października. Kolejne będą pojawiać się w każdy piątek o godzinie 18.00.Radek w ciągu kilku lat działalności zdobył już sporą publiczność. Na Instagramie ma 113 tysięcy obserwujących. Nie gorzej jest z TikTokiem - tu obserwuje go 265 tysięcy użytkowników.

Na swoim kanale YouTube już wcześniej nagrywał odcinki z serii "10 pytań do". Jak przyznaje, zawsze chciał stworzyć kanał w stylu programów Jimmy'ego Fallona czy Jamesa Cordena, którzy prezentują luźne wywiady z gwiazdami połączone z wyzwaniami.

Zapraszamy do śledzenia kanału: https://www.youtube.com/user/welcometomyworld91

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.