Wiadomości

  • 11 listopada 2020
  • wyświetleń: 3186

Nowa kostka kamienna pojawiła się na Rondzie Solidarności

Rondo Solidarności znajduje się w ścisłym centrum Czechowic-Dziedzic, na skrzyżowaniu ulic Niepodległości, Piłsudskiego i Słowackiego. Jednak od kilku miesięcy kierowcy jeżdżący przez to rondo narzekali na kostkę kamienną, którą było ono wyłożone. Na początku listopada rozpoczęła się wymiana nawierzchni ronda.

Kostka, rondo
Nowa kostka kamienna pojawiła się na Rondzie Solidarności · fot. mp / czecho.pl


- Stan Ronda Solidarności woła o pomstę do nieba! - napisał do nas w połowie października pan Michał, jeden z naszych czytelników. - Kostka kamienna, którą jest wyłożone rondo, wypadła na jezdnię. Trzeba uważać, żeby nie wjechać w dziury i nie urwać zawieszenia - zwracał uwagę nasz czytelnik.

Tak wyglądało Rondo Solidarności jeszcze w październiku
Tak wyglądało Rondo Solidarności jeszcze w październiku · fot. czecho.pl


Dla wszystkich kierowców mamy dobrą wiadomość - właśnie zakończyła się wymiana kostki kamiennej, którą jest wyłożone rondo. We wtorek, 10 listopada na Rondzie Solidarności trwały jeszcze prace wykończeniowe, jednak po Święcie Niepodległości kierowcy będą mogli korzystać z odnowionego ronda.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.