Wiadomości

  • 19 lipca 2007
  • wyświetleń: 1101

Najlepsza przestrzeń publiczna

Uległ zmianie termin składania ofert w konkursie „Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2007”. Obecnie oferty składać można do 20 sierpnia br.

Już po raz ósmy w Województwie Śląskim uhonorowane zostaną najlepsze realizacje urbanistyczno-architektoniczne oraz autorzy tych projektów. W ubiegłym roku Nagrodę Marszałka przyznano za przebudowę placu Mikołaja Kopernika w Lublińcu, wyróżnienie otrzymało Silesia City Center w Katowicach.

Jury będzie wizytować projekty zgłoszone do współzawodnictwa pomiędzy 4 a 11 września. Jak co roku, poddane zostanę one także ocenie internuatów na stronie Województwa Śląskiego. Głosować na wybrany projekt będzie można od 13 września do 7 października. Wynik sondy internetowej zadecydują o przyznaniu Nagrody Internatów. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas „Śląskich Dni Architektury” 9 października 2007.

Zmiana terminu wynika z przesunięcia, organizowanych przez Stowarzyszenie Architektów Polskich, tegorocznych Śląskich Dni Architektury.

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.