Wiadomości

  • 7 listopada 2020
  • 10 listopada 2020
  • wyświetleń: 4746

Usługa "Zamów i odbierz" od dziś w czechowickim Kauflandzie

Mieszkańcy kolejnych miast, w tym także Czechowic-Dziedzic, już w najbliższym tygodniu będą mogli korzystać z usługi Kaufland Click & Collect, którą dla swoich klientów wdrożył Kaufland Polska. Wprowadzona w maju usługa cieszy się coraz większym zainteresowaniem, co przyczyniło się do rozszerzenia jej na kolejne 56 sklepów w całej Polsce.

click and collect


Dzięki usłudze Kaufland Click & Collect klienci mogą w dowolnej chwili wybrać potrzebne produkty z asortymentu sklepu Kaufland i w dogodnym przedziale czasowym odebrać je ze sklepu. Zdalnej rezerwacji produktów można dokonywać nawet z 3-dniowym wyprzedzeniem. Usługa odpowiada na oczekiwania tych klientów, którzy w obecnej sytuacji chcą ograniczyć przebywanie w przestrzeniach publicznych. Do odbioru i opłacenia zamówienia przygotowana jest dedykowana, osobna kasa, a wdrożony niedawno system Scan & Pay dodatkowo przyspiesza dokonywanie płatności za zamówione i skompletowane artykuły.

Internetowy katalog składa się z ponad 3000 produktów żywnościowych, artykułów higienicznych czy kosmetyków. Chcąc skorzystać z usługi, wystarczy ściągnąć aplikację dostępną zarówno dla systemów z Androidem, jak i iOS. Logowanie odbywa się poprzez dowolne konto Facebook, Google lub Twitter, a także po stworzeniu konta za pomocą maila.

Od 10 listopada usługa będzie dostępna w sklepie Klaufland przy ul. Słowackiego 31 w Czechowicach-Dziedzicach.

BM / czecho.pl

źródło: materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.