czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 czerwca 2008
  • wyświetleń: 6140

Reklamuj się na czecho.pl

Reklama na czecho.pl to jeden z najlepszych sposobów na dotarcie do klienta oraz do znalezienia interesujących usług i produktów w Czechowicach-Dziedzicach i okolicznych regionach. Dziennie z serwisu korzysta około 4,5 tys osób, poszukujących informacji, wymiany poglądów, a w dużej mierze także dóbr na czechowickim rynku produktów i usług.

Portal czecho.pl oferuje kilka sposobów reklamy w zróżnicowanym cenniku w zależności od wyboru powierzchnii reklamowej i położenia. Począwszy od atrakcyjnych animowanych bannerów na stronie głównej, aż do artykułu sponsorowanego, który będzie zawierał wszelkie istotne informacje o Państwa firmie.

Portal czecho.pl jest gwarantem ciągłego rozwoju, szukania nowych możliwości dotarcia do docelowej grupy klientów. Jeśli nie jesteś pewien w jaki sposób przygotować kampanię, aby dotarła do Twoich klientów, w ciągu 48h (w dni robocze) zrobimy to za Ciebie, profesjonalnie podejmując się każdego stawianego przed nami wyzwania.

W trakcie trwania kampanii reklamowej oddajemy do Państwa dyspozycji panel, w którym można na bieżąco weryfikować efekty promocji, ilości wyświetleń czy wejść na wskazaną stronę.

Dlaczego warto? Wystarczy spytać naszych klientów. Zobaczyć, że osoby, które wcześniej zleciły nam kampanię, robią to cyklicznie. Kampania zaowocowała większym zainteresowaniem, rozpoznaniem marki, wskazaniem gałęzi działalności, nowymi klientami, a co za tym wszystkim idzie zwiększeniem przychodów.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym www.czecho.pl/menu_dolne/cennik.php class=dodaj>cennikiem.

Portal czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.