czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 listopada 2020
  • 13 listopada 2020
  • wyświetleń: 11823

Fitness World przez swoją upadłość zamyka czechowicką siłownię

Firma Fitness World, posiadająca sieć siłowni na terenie całej Polski, złożyła wniosek o upadłość. Spółka zamyka na stałe swoje siłownie - również tę działającą do tej pory przy ulicy Legionów 83A w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

Fitness World przez swoja upadłość zamyka czechowicką siłownię
Fitness World przez swoja upadłość zamyka czechowicką siłownię · fot. Fitness World Czechowice-Dziedzice


O zamknięciu siłowni i wniosku o upadłość, Fitness World poinformował we wtorek, 10 listopada. - Chciałbym poinformować Państwa, że utrzymująca się od dłuższego czasu, a ostatnio wzmagająca na sile pandemia, spowodowała ponowne zamknięcie siłowni, pozbawienie spółki głównego źródła przychodów, a w rezultacie możliwości regulowania swoich zobowiązań, przez co spółka stała się niewypłacalna - czytamy w komunikacie firmy.

W związku z tym właściciel Fitness World sp. z o.o. złożył wniosek o upadłość. - Nasze kluby zostają zamknięte na stałe. Zaprzestaliśmy pobierania opłat z kart kredytowych. Przedpłacone, a niewykorzystane opłaty zostaną rozliczone w ramach procedury upadłościowej - podkreśla firma w specjalnym komunikacie. - Dziękujemy za Waszą energię, uśmiechy w klubach i współpracę w ostatnich latach - podsumowuje.

Siłownia Fitness World działała przy ulicy Legionów 83A - to teren CH Stara Kablownia - od 2013 roku. Wcześniej siłownia, największy tego typu obiekt w Czechowicach-Dziedzicach, działał pod nazwą "Fitness Club 24".

mp / czecho.pl

źródło: materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.