czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 lipca 2007
  • wyświetleń: 1864

Wyróżnienie dla czechowickiej firmy

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Klub Polskie Forum ISO 9000, objęło swoim patronatem Ogólnopolski Konkursu Forum Jakości Quality International 2007, organizowany przez redakcję Forum Biznesu.Brązowe QI w kategorii QI Order - zarządzanie najwyższej jakości oraz brązowe QI w kategorii QI Services - usługi najwyższej jakości zdobyło czechowickie Przedsiębiorstwo Budowlane HB-UNIBUD S.A.

Reklama

Organizatorzy Konkursu postawili przed sobą zadanie ukazania potencjału polskiego rynku i stymulowanie tworzenia nowych wzorów jego jakościowego rozwoju. Jednak głównym celem Forum jest zwiększanie konkurencyjności na rynkach europejskich i światowych polskich instytucji, producentów i usługodawców, a przede wszystkim wytwarzanych przez nich wyrobów i usług o najwyższy. Na konkurs wpłynęło 230 wniosków zgłoszeniowych, opisujących dokonania firm

Na ręce burmistrza Mariana Błachuta, w imieniu Kapituły Konkursu oraz Redakcji Forum Biznesu, wpłynęły gratulacje za osiągnięcia firmy, która ma siedzibę w naszym mieście.

UM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.