Wiadomości

  • 13 listopada 2020
  • wyświetleń: 3378

W piątek 350 nowych zakażeń koronawirusem w naszym regionie

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bielsku-Białej podała w piątek przed południem najnowsze dane na temat sytuacji epidemicznej z Bielska-Białej i powiatu bielskiego. W sumie na terenie nadzorowanym przez bielski Sanepid odnotowano 350 nowych zakażeń koronawirusem.

koronawirus, wymaz
W piątek 350 nowych zakażeń koronawirusem w naszym regionie · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Minionej doby w Bielsku-Białej zanotowano 182 nowe zakażenia koronawirusem - w sumie od początku epidemii jest to 3489 przypadków. Hospitalizowanych jest 50 mieszkańców naszego miasta. Z powodu COVID-19 zmarło kolejnych trzech bielszczan: w szpitalu w Bielsku-Białej zmarli 88-letnia kobieta oraz 83-letni mężczyzna, a w Bystrej zmarł 81-letni mężczyzna. W stolicy Podbeskidzia mamy również kolejnych 36 ozdrowieńców. Obecnie 2981 mieszkańców Bielska-Białej znajduje się w kwarantannie, a 178 jest pod nadzorem epidemiologicznym.

W powiecie bielskim zanotowano 168 nowych zakażeń. W sumie od początku epidemii koronawirusem zakażonych zostało 4138 mieszkańców powiatu, z czego 47 osób jest obecnie hospitalizowanych. W powiecie mamy również kolejnych 50 ozdrowieńców. 2314 mieszkańców powiatów przebywa obecnie w kwarantannie domowej, a 202 jest pod nadzorem epidemiologicznym. Minionej doby nie zanotowano zgonów mieszkańców powiatu, którzy byli zakażeni koronawirusem.

mp / czecho.pl

źródło: PSSE Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj