Wiadomości

  • 13 listopada 2020
  • wyświetleń: 3527

Czechowiczanina poniosły emocje, odpowie za zniszczenie mienia

Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach postawili zarzuty mężczyźnie, który w nocy z wtorku na środę uszkodził drzwi wejściowe do jednego z domów wielorodzinnych i skrzynki pocztowe. Straty wynoszą około 650 zł. Sprawcy grozi teraz kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Policja, policjant, dzielnicowy, czapka, mundur
Czechowiczanina poniosły emocje, odpowie za zniszczenie mienia · fot. KWP Katowice


Do zdarzenia doszło w środę, 11 listopada około godz. 2.30. Wtedy to czechowiccy policjanci podjęli interwencję dotyczącą awanturującego się mężczyzny na klatce schodowej w jednym z domów wielorodzinnych przy ulicy Łukasiewicza. - Po przybyciu na miejsce stróże prawa zastali 30-letniego sprawcę, który uszkodził skrzynki pocztowe oraz rozbił szybę w drzwiach wejściowych do kamienicy. Mężczyzna był pobudzony i zachowywał się irracjonalnie. Ostatecznie przyznał się do winy - relacjonuje asp. Aldona Michalczyk, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej.

Mężczyzna po nocy spędzonej w policyjnym areszcie wczoraj usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za co grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

mp / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.