Wiadomości

  • 17 listopada 2020
  • wyświetleń: 4330

Osiedle Dziedzice, przez epidemię koronawirusa, odwołuje imprezy

Zarząd Osiedla "Dziedzice" poinformował, że w tym roku nie odbędą się tradycyjne imprezy, które są przez niego organizowanie. Jako powód podano sytuację epidemiczną, która panuje w Polsce ze względu na epidemię koronawirusa.

PocztowkaZCzechowic,Czechowice,CzechowiceDziedzice,PocztowkaZCzechowic,ZdjęciaZDrona,Podbeskidzie,
Osiedle Dziedzice, przez epidemię koronawirusa, odwołuje imprezy · fot. Mariusz


- Z przykrością informujemy, że z powodu braku jakichkolwiek rokowań odnośnie przebiegu pandemii koronawirusa w najbliższej przyszłości i związanymi z tym obostrzeniami zmuszony jest odwołać tradycyjne imprezy jak: spotkanie Seniorów 60+, Mikołaj 2020 i przedświąteczne odwiedziny najstarszych i chorych mieszkańców Osiedla - czytamy w komunikacie umieszczonym na oficjalnym profilu Osiedla Dziedzice na Facebooku.

- Ubolewamy nad faktem braku sposobności spotkania z Wami i jednocześnie żywimy głęboką nadzieję, że będzie to możliwe w roku przyszłym. Póki co życzymy wszystkim dużo zdrowia i nadziei na lepsze jutro - podkreślił Zarząd Osiedla Dziedzice.

Loading...

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.