Wiadomości

  • 18 listopada 2020
  • wyświetleń: 2328

Jakie soczewki kontaktowe wybrać? Które szkła będą najlepsze i gdzie je kupić?

Materiał partnera:

Soczewki kontaktowe to sposób na praktyczną i niewidoczną korektę wady wzroku. Co ważne, współczesne szkła są nie tylko w pełni bezpieczne, ale również dopasowane do różnego typu wad wzroku i różnorodnych potrzeb klientów. Dowiedz się więcej na temat rodzajów soczewek kontaktowych.

1. Soczewki kontaktowe - komfortowy sposób na korekcję wady wzroku i nie tylko
2. Soczewki sferyczne, asferyczne czy toryczne - jakie wybrać?
3. Jak dobrać soczewki do swojej wady wzroku?

Soczewki kontaktowe - komfortowy sposób na korekcję wady wzroku i nie tylkoSoczewki kontaktowe są chętnie wybierane przez osoby preferujące aktywny tryb życia. Noszenie szkieł kontaktowych jest bardzo wygodne i umożliwia praktycznie zapomnienie o wadzie wzroku.
Soczewki kontaktowe swoją popularność zawdzięczają jednak nie tylko możliwości korekcji wzroku, ale także zmiany koloru tęczówki, a nawet jej kształtu.
W przypadku tego typu metamorfozy zakupić można soczewki korekcyjne, które dodatkowo dają efekt kolorystyczny, a także soczewki jedynie barwiące.

Soczewki sferyczne, asferyczne czy toryczne - jakie wybrać?Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów soczewek: sferyczne, asferyczne oraz toryczne. Soczewki sferyczne przeznaczone są do korekcji zarówno krótko-, jak i dalekowzroczności.
Cechą charakterystyczną jest ich budowa. Największa ostrość w soczewkach sferycznych skupiona jest w centrum. Soczewki asferyczne mają jednakową moc na całej powierzchni. Soczewki toryczne przeznaczone są natomiast do korekcji astygmatyzmu. Zastępują tym samym okulary ze szkłami cylindrycznymi.

Jak dobrać soczewki do swojej wady wzroku?Przed wyborem soczewek kontaktowych należy skontaktować się z optometrystą lub okulistą. Dzięki temu możliwe się dobranie najbardziej dospawanych do danej wady szkieł kontaktowych. Wizyta u specjalisty to również dobry sposób na naukę aplikacji soczewek i dobrych nawyków.

Następny krok to wybór modelu i producenta. Na rynku dostępne są zarówno soczewki do okresowej wymiany, które po każdym dniu należy ściągać i czyścić, jak i jednodniowe, do jednokrotnego użytku.
Ciekawe oferuje firma Johnson & Johnson. Soczewki Johnson & Johnson to popularne i znane z wysokiej jakości szkła kontaktowe.
Producent oferuje nie tylko klasyczne modele, ale także soczewki dla osób, które mają problem z suchymi oczami. Soczewki kontaktowe Johnson & Johnson jednodniowe z technologią Zintegrowanej Łzy, to dobry sposób na utrzymanie nawilżenia oczu.
Sklep z soczewkami Johnson & Johnson zapewnia szeroki wybór różnych szkieł.

Gdzie kupić sprawdzone soczewki kontaktowe?Sklep internetowy kontaktowe.pl to miejsce oferujące sprawdzone i oryginalne soczewki kontaktowe, płyny do soczewek i akcesoria.

W sklepie na kontaktowe.pl znajdziesz najwyższej jakości produkty od sprawdzonych producentów.

evO2lution
Johnson & Johnson
Alcon (Ciba Vision)
Bausch&Lomb
Cooper Vision
Menicon
Zeiss
Horien
Barnaux

i marki takie jak
evO2fit
Acuvue
Air Optix
PureVision
Soflens
Miru
Biofinity
Dailies
BioTrue
Freshlook
Clariti
Proclear
Horien
Bioxy
Zeiss
MyDay
Zero 6
Ultra
Biomedics


Liczne rabaty, gratisy i atrakcyjne ceny, zagraniczna wysyłka

Infolinia (czynna od 7-18)

+48 801 103 206
+48 76 870 32 20
+48 502 304 150

Sprawdź szczegóły na http://www.kontaktowe.pl