Wiadomości

  • 20 listopada 2020
  • wyświetleń: 3641

Kolejne zakażenia i zgony. Piątkowy raport epidemiczny bielskiej PSSE

W piątek przed południem Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bielsku-Białej opublikowała najnowszy raport na temat sytuacji epidemicznej w stolicy Podbeskidzia oraz w powiecie bielskim. W sumie zanotowano 154 nowe zakażenia koronawirusem oraz 4 zgony.

koronawirus
Piątkowy raport epidemiczny bielskiego Sanepidu · fot. pixabay.com


W ciągu minionej doby bielski Sanepid odnotował 63 nowe zakażenia koronawirusem w Bielsku-Białej (w sumie od początku epidemii jest ich 4179) oraz 91 w powiecie bielskim (w sumie 4758). W naszym regionie mamy również nowych ozdrowieńców - 165 w stolicy Podbeskidzia (w sumie jest ich już 1099) oraz 244 w powiecie bielskim (w sumie jest ich 1635). Obecnie hospitalizowanych jest 53 bielszczan oraz 37 mieszkańców powiatu.

W ciągu ostatniej doby zmarły kolejne cztery osoby, które były zakażone koronawirusem. W szpitalu w Bystrej zmarły dwie mieszkanki powiatu bielskiego w wieku 72 i 78 lat. W szpitalu w Cieszynie zmarł 89-letni mężczyzna z Bielsk-Białej, a w szpitalu w Ustroniu 67-letni mężczyzna z powiatu bielskiego.

Obecnie w kwarantannie domowej na terenie nadzorowanym przez bielską PSSE znajdują się 5232 osoby, a 316 jest pod nadzorem epidemiologicznym.

mp / czecho.pl

źródło: PSSE Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj