Wiadomości

  • 21 listopada 2020
  • wyświetleń: 1685

Powstała grupa z licytacjami na rzecz "Mam kota na punkcie psa"

Grupy z licytacjami, z których dochód jest przekazywany na cele charytatywne, stają się coraz bardziej popularne. Do grona organizacji, dla których zbierane są pieniądze na takich grupach, dołączyła właśnie czechowicka fundacja "Mam kota na punkcie psa".

Czechowicka fundacja prowadzi zbiórkę na rzecz kotów
Powstała grupa z licytacjami na rzecz "Mam kota na punkcie psa" · fot. Mam kot ana punkcie psa


- Zbieramy fundusze na rzecz fundacji "Mam kota na punkcie psa". Całość środków przeznaczona będzie na opiekę, rehabilitację podopiecznych fundacji - informują założyciele grupy. Wszystkie wystawione na grupie przedmioty są podarowane na rzecz fundacji i stają się fantami przeznaczonymi do pozyskania środków w licytacjach, w których może wziąć udział każdy z jej członków.

Na czym polega kupowanie przedmiotów? - Uczestnik licytacji może zdobyć przedmiot lub usługę poprzez wpisanie sugerowanej przez siebie kwoty pod jej zdjęciem. W przypadku większego zainteresowania przedmiotem, usługą przez więcej osób, fant otrzyma ten, kto zadeklaruje oraz wpłaci największą kwotę wymienioną przez siebie pod zdjęciem - możemy przeczytać w regulaminie grupy.

Pies, basset
Powstała grupa z licytacjami na rzecz "Mam kota na punkcie psa" · fot. freeimages.com


Pieniądze z licytacji trafią na zbiórkę na portalu ratujemyzwierzaki.pl. Osoba, która wygra licytację, będzie musiała wpłacić kwotę za fanty w ciągu 3 dni od otrzymanej informacji od organizatorów potwierdzającą wygraną. Co ważne, po wykonaniu przelewu należy skontaktować się z osobą wystawiającą przedmiot oraz organizatorem.

Jakie przedmioty można obecnie wylicytować na grupie? W momencie pisania tego artykułu na grupie znajdowały się oferty z ciekawymi kubkami z "kocim charakterem", bijout oraz ciekawe pozycje książkowe. Warto dodać, że każdy członek grupy może dodać swój przedmiot, na który będzie prowadzona licytacja.

Grupa dostępna jest tutaj. Warto również dodać, że informacje o wszelkich zbiórkach na rzecz dobrostanu zwierząt, o który dba czechowicka fundacja, można znaleźć na oficjalnym profilu organizacji na Facebooku.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.