czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 lipca 2007
  • wyświetleń: 2572

''To właśnie jest fascynujące''

Adam Leśnik został kilka miesięcy temu szefem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach. O pierwszych dniach na tym stanowisku i planach na przyszłość rozmawiał z redakcją „Echa”.

Reklama

Echo: Jest pan nauczycielem historii i ekonomistą. Trzy miesiące temu został pan szefem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jak się pan odnalazł w świecie sportu i rekreacji?

Adam Leśnik: Bardzo dobrze. Odczułem na własnej skórze, że opinie psychologów o konieczności dokonywania okresowych zmian we własnym życiu mają swoje uzasadnienie. Bardzo lubię każdy rodzaj sportu, a szczególnie alpinizm, pływanie i siatkówkę. Dlatego stałem się teraz częścią większej całości. Nowe perspektywy są jak fragment krajobrazu, a nowe wyzwania jak szczyt, z którym trzeba się zmierzyć. To właśnie jest fascynujące. Tutaj nie można pójść na skróty. Po prostu.

Więcej czytaj w papierowym wydaniu Echa.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.