Wiadomości

  • 23 listopada 2020
  • wyświetleń: 634

Obstawiaj mecze niższych, śląskich lig u bukmacherów

Materiał partnera:

Drużyna piłkarska MRKS Czechowice-Dziedzice w ostatnim czasie z małym powodzeniem radzi sobie w rozgrywkach w II. grupie IV ligi śląskiej. Co czeka drużynę w najbliższym czasie? Możesz także obstawiać mecze z jej udziałem u polskich, legalnych bukmacherów!

Trudna sytuacja MRKS Czechowice-DziedziceChyba nie tak wyobrażali sobie start sezonu kibice z Czechowiec. Drużyna prowadzona przez sztab szkoleniowy na czele z Jarosławem Kupisem zajmuje dopiero 14. miejsce w II. grupie IV ligi śląskiej. W 14 dotychczasowych spotkań MRKS zdobył raptem 14 punktów, wygrywając tylko cztery spotkania w lidze.

Inauguracja sezonu piłki nożnej mogła wskazywać na całkiem udany okres dla MRKS Czechowice-Dziedzice. Już na początku piłkarze pod batutą Kupisa zremisowali ze Spójnią Landek 1:1 a potem bez żadnych problemów wyszła zwycięsko ze starcia z Kuźnią Ustroń 3:0. Później zespół z Czechowic złapał zadyszkę i miał wyraźny problem z formą, wszystko zaczęło się od porażki z drugą drużyną Podbeskidzia Bielsko-Biała i potem o ligowe punkty było już bardzo ciężko, wskutek czego śląska drużyna na półmetku rozgrywek jest dopiero na wcześniej wspomnianym, czternastym miejscu w klasyfikacji ligowej.

Nie wszystko stracone i zespół Czechowice-Dziedzice oczywiście może powalczyć o wyższe lokaty, jednak niezbędna jest poprawa i przede wszystkim stabilizacja formy. Jeśli piłkarze będą prezentować się tak, jak na samym początku trwającego sezonu, drużyna może wskoczyć do pierwszej dziesiątki lub nawet zakręcić się w okolicy czuba tabeli. Różnice z kolejki na kolejkę zaczynają rosnąć, już teraz MRKS Czechowice-Dziedzice ma stratę aż 22 punktów do liderującej drużyny. W środku tabeli różnice są ciaśniejsze, ale bez dobrej gry nie ma co myśleć o wyższych pozycjach.

Klub MRKS Czechowice-Dziedzice
Klub MRKS Czechowice-Dziedzice


Interesują Cię nowości klubowe, skład drużyny lub terminarz meczów IV ligi śląskiej? Przejdź na oficjalny serwis klubu MRKS Czechowice-Dziedzice: https://mrks.czechowice.pl/ i dowiedz się więcej.

Celem na ten sezon bez wątpienia jest spokojne utrzymanie. Aktualnie trzy drużyny są niżej klasyfikowane od MRKS-u, jednak do końca sezonu pozostało jeszcze wiele kolejek, w których wszystko może zmienić się jak w kalejdoskopie.

Gdzie obstawiać mecze śląskiej ligi?Oferta niższych, śląskich lig nie jest tak popularna i stosunkowo ciężko ją znaleźć wśród polskich, legalnych bukmacherów. Jest jednak kilka firm, u których można obstawić spotkania niższych lig, w tym także mecze IV.ligi z udziałem MRKS Czechowice-Dziedzice.

Bukmacherzy nie decydują się na wydarzenia z niższych, polskich lig, bowiem w skali kraju nie cieszą się dużym zainteresowaniem. Nie zmienia to jednak faktu, że lokalni kibice mający wiedzę na temat rozgrywek mogą spróbować swoich sił i obstawić u bukmachera spotkania udziałem ich ulubionej drużyny Czechowice-Dziedzice.

Gdzie zatem można obstawiać spotkania IV ligi śląskiej? Ofertę można znaleźć u bukmacherów: Fortuna, forBet, Betclic oraz STS. Obstawiać można było niedawne mecze Przyszowice - Czechowice oraz Czechowice - Odra Wodzisław. Trzeba jednak mieć na uwadze, że kursy bukmacherskie często pojawiają się niedługo przed rozpoczęciem spotkania, więc najlepiej polować na ofertę na kilka godzin przed meczem.

Logosy legalnych bukmacherów


Interesujesz się zakładami bukmacherskimi, chciałbyś rozpocząć obstawianie ale nie wiesz jak? Sprawdź legalnych bukmacherów https://spryciarz.com/bukmacherzy znajdziesz tam wszystkie informacje na temat legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Znajdziecie tam opinie na temat bukmacherów, promocji, bonusów oraz zapowiedzi meczowe łącznie z typami.

Obstawianie niższych lig wiąże się jednak z kilkoma restrykcjami. Bukmacherzy w obawie przed oszustwami wprowadzili limit stawki na zakłady w niższych ligach, na kuponie nie może być więcej, niż trzy zdarzenia.

IV liga polskiej piłki nożnej jest najniższą ligą piłkarska, na którą bukmacherzy przyjmują zakłady. Kolejny poziom rozgrywek czyli klasa okręgowa (V liga) niestety nie jest już nigdzie dostępny do obstawiania.

Czy zakłady bukmacherskie są legalne?Tak, zakłady bukmacherskie w Polsce są jak najbardziej legalne. Firmy oferujące zakłady wzajemne mają obowiązek posiadania specjalnej licencji wydawanej przez Ministerstwo Finansów. Dokument ten uprawnia do legalnego oferowania usług bukmacherskich na terenie Polski.

Gra u nielegalnych bukmacherów, którzy nie posiadają odpowiedniej licencji jest kategorycznie zabroniona. Jakiekolwiek próby uprawiania hazardu poprzez tzw. "szarą strefę" grozi poważnymi konsekwencjami prawnymi.

Oficjalna lista firm z licencją podatki gov
Oficjalna lista firm z licencją podatki gov


Chcesz zweryfikować legalność bukmachera? Przejdź na stronę ministerstwa https://www.podatki.gov.pl/pozostale-podatki/gry-hazardowe/zaklady-wzajemne-i-gry-hazardowe-przez-internet/ i sprawdź czy firma znajduje się na liście.

Wspomniane firmy bukmacherskie posiadają aktualną licencję na organizowanie zakładów w Polsce: forBET PS4.6831.10.2016, Fortuna SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565, Betclic PS4.6831.11.2017, STS SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.