Wiadomości

  • 24 listopada 2020
  • wyświetleń: 3139

Nowy sposób transmisji sesji czechowickiej Rady Miejskiej

Gmina Czechowice-Dziedzice nie będzie już transmitować sesji Rady Miejskiej w serwisie YouTube. Począwszy od dzisiejszej sesji kolejne spotkania członków czechowickiej RM będą transmitowane w nowy sposób.

Transmisje RM po nowemu. Gmina rezygnuje z kanału na YouTube
Transmisje RM po nowemu. Gmina rezygnuje z kanału na YouTube · fot. esesja.tv


Jak poinformował Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, od dzisiaj transmisje czechowickiej Rady Miejskiej będą odbywać się poprzez portal esesja.tv. Zapis transmisji sesji Rady Miejskiej z wtorku, 24 listopada dostępny jest tutaj.

eSesja.tv to największy w Polsce system transmisji obrad dla samorządów. To w 100% zgodny z wymogami RODO serwis umożliwiający streaming video z posiedzeń sesji oraz komisji dla samorządów każdego szczebla. Zapisy transmisji są archiwizowane na portalu. Portal daje możliwość automatycznej integracji z systemami eSesja oraz Rada24 w zakresie dodawania podpisów do wypowiedzi, wyników głosowań, nazw omawianych punktów, a także znaczników czasowych. W przypadku podpisania umowy przez samorząd istnieje również możliwość przeniesienia nagrań od początku kadencji z innych serwisów streamingowych.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.