Wiadomości

  • 25 listopada 2020
  • wyświetleń: 1799

Wyjątkowe rabaty w salonie materacy oraz nowym salonie kominków!

Artykuł sponsorowany:

Kiedy marzymy o swoim domu, to często wyobrażamy sobie leniwe, niedzielne poranki w łóżku, wojnę na poduszki z dziećmi skaczącymi wesoło na materacu. Ogień płonący w kominku oraz zapach drzewa w mieszkaniu, a także długie, zimowe wieczory spędzone przy pięknie tańczącym ogniu, który otuli nas swoim ciepłem?

Materace i kominki


Od dwóch lat z powodzeniem spełniamy marzenia o spokojnych snach na komfortowym materacu, pięknym łóżku i w ekskluzywnej pościeli. Nie ma większej nagrody dla nas, niż przychodząca rodzina czy znajomi naszych zadowolonych klientów. Dziękujemy zatem Wam za zaufanie i każde miłe słowo!

Mimo trudnych czasów rozszerzamy swoją działalność!Materace i kominki


Do swojej oferty dołączamy:
  • piecyki wolnostojące
  • wkłady kominkowe
  • tarasowe promienniki gazowe
  • firmy Defro Home, Charnwood oraz Komin Flex.


W dniach 27 i 28 listopada 2020 r. zapraszamy wszystkich na drugie urodziny Salonu Materacy Janpol oraz otwarcie nowego Salonu Piecyków Defro.Materace i kominki


W tych dniach będzie można zasięgnąć wiedzy i doradztwa ekspertów firm Janpol i Defro Home. Jak również skorzystać ze specjalnej maty sensorycznej, która ułożona na materac przeskanuje ciało. Na podstawie parametrów, takich jak: płeć, BMI, miejsca największego obciążenia materaca, a także ulubionej pozycji spania utworzy mapę nacisku ciała na materac. Pozwoli to wytypować najlepszy i najzdrowszy dla Ciebie model materaca.

PRZYGOTOWALIŚMY RÓWNIEŻ SPECJALNE RABATY!!!

Nie zabraknie, też pysznego ciasta i aromatycznej kawy. Wszystko to oczywiście z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego!

Zapraszamy!
UL. LIPOWA 2 (DAWNIEJ OLEK MOTOCYKLE)
GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ,
TEL. 691 74 66 68
27.11.2020 r. (piątek) 10.00 - 18.00
28.11.2020 r. (sobota) 9.00 - 15.00

https://janpol.pl/
https://www.defrohome.pl/
http://www.charnwood.pl/
https://newdesign.pl/
http://vulkan.com.pl/