Wiadomości

  • 25 listopada 2020
  • 27 listopada 2020
  • wyświetleń: 10428

Czechowickie lodowisko MOSiR rozpoczęło sezon

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach poinformował o otwarciu lodowiska, które tradycyjnie będzie znajdować się przy ulicy Legionów 145. Obiekt został udostępniony w czwartek, 26 listopada. Działa w reżimie sanitarnym.

łyżwy, lodowisko
26 listopada otwarcie czechowickiego lodowiska przy Legionów · fot. BM / czecho.pl


Główne zasady bezpieczeństwa:
  • na holu może przebywać jednocześnie maksymalnie 20 osób: pierwszeństwo do wejścia na hol będą miały osoby schodzące z tafli lodowiska po zakończonej jeździe, a osoby chcące wejść na obiekt będą proszone o zaczekanie przed głównymi drzwiami. Prosimy klientów o cierpliwość oraz wyrozumiałość oraz o sprawne i w miarę możliwości szybkie opuszczanie holu (przebieralni)
  • na tafli lodowiska może przebywać jednocześnie 80 osób
  • na terenie całego obiektu obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa (również na tafli lodowiska)


Na obiekcie będzie funkcjonowała wypożyczalnia, w której będzie można wypożyczyć łyżwy oraz kaski. Dodatkowo jest możliwość naostrzenia łyżew.

Lodowisko będzie funkcjonowało codziennie w godzinach 10.00 - 20.00. Obowiązkowa przerwa techniczna będzie w godzinach 14.00 - 15.00. W przypadku złych warunków atmosferycznych np. intensywne opady śniegu, pracownik techniczny może zdecydować o dodatkowej przerwie technicznej, celem czyszczenia lodowiska. Co ważne użytkownikom w tym czasie zostanie zatrzymany czas jazdy.

- Przypominamy o komputerowym systemie obsługi klienta, który obowiązuje na naszym obiekcie. Na wejściu otrzymujemy opaskę z kodem kreskowym. Naliczanie czasu rozpocznie się po przebraniu i przygotowaniu do jazdy oraz zeskanowaniu biletu na bramce wejściowej na lodowisko. Klienci płacić będą za skorzystanie z lodowiska przy wyjściu z obiektu. Jedno wejście obejmuje 60 minut w ramach którego czas przeznaczony jest na jazdę oraz przebranie po zejściu z lodowiska. Po przekroczeniu czasu system będzie naliczał dopłatę minutową zgodnie z cennikiem. Będzie również istniała możliwość wykupienia wejścia na 90 minut jazdy plus 15 minut na przebranie. System ciągłej obsługi klienta pozwala na to, aby każdy mógł dołączyć do jazdy o dowolnej godzinie. Kolejnymi udogodnieniami są wspólny karnet na basen i lodowisko oraz możliwość płatności kartą - informuje MOSiR Czechowice-Dziedzice.

Cennik biletów na sztuczne lodowisko można znaleźć tutaj.

mp / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.