Wiadomości

  • 29 listopada 2020
  • 1 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2017

OWES zaprasza na jarmark świąteczny w formie online

Za nami:

Już we wtorek, 1 grudnia o godzinie 10.00 z inicjatywy Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Bielsku-Białej odbędzie się jarmark świąteczny w formie online.

Trwa jarmark świąteczny na rynku
OWES zaprasza na jarmark świąteczny w formie online


Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej z Bielska-Białej postanowił stworzyć namiastkę świątecznej atmosfery, cudownego nastroju kolęd, smaków i zapachów organizując jarmark, podczas którego będzie okazja do wsparcia działalności lokalnych przedsiębiorstw społecznych.

Podczas jarmarku zostaną zaprezentowane pomysły na prezenty, ozdoby i przysmaki świąteczne wytworzone na terenie powiatu bielskiego, cieszyńskiego, żywieckiego i miasta Bielsko-Biała. Będą to między innymi unikatowe plakaty Bielska-Białej, upominki, lokalne sery, vouchery na zajęcia artystyczne czy też usługi rehabilitacyjne.

Czym są przedsiębiorstwa społeczne? - To podmioty przekazujące zysk na cele społeczne i jednocześnie zatrudniające osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej. W trakcie spotkania zaprezentuje się 13 takich podmiotów. Jarmark stanowi również idealną okazję do tego, by poznać działalność niektórych przedsiębiorstw społecznych działających w naszym regionie, a także wesprzeć ich poprzez zakupy lokalnie odpowiedzialne. Wydarzenie odbędzie się na żywo i w jego trakcie będzie można dokonać bezpośredniego zakupu poprzez kontakt z moderatorami spotkania. Po zakończeniu będzie możliwość nabycia produktów i usług poprzez kontakt z przedsiębiorcami - wyjaśnia Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Bielsku-Białej.

Aby wziąć udział w jarmarku należy dołączyć do wydarzenia na Facebooku, a następnie rozpocząć oglądanie transmisji 1 grudnia o godzinie 10.00 i poczuć świąteczną atmosferę.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.