Wiadomości

  • 25 listopada 2020
  • wyświetleń: 594

Woreczki na psie odchody zapewnią Ci komfort podczas spaceru z czworonogiem

Materiał partnera:

Toaleta należy do obowiązkowych punktów każdego spaceru z psem na świeżym powietrzu. Już od 6 tygodnia życia, należy uczyć szczeniaka, że swoje potrzeby fizjologiczne powinien załatwiać podczas spaceru.

Nie sprzątanie po własnym psie karane jest bardzo wysokimi grzywnami. Odpowiednie zachowanie właściciela czworonoga związane jest również z jego odpowiedzialnością, bo bez względu na karę, utrzymywanie porządku po psie w miejscach publicznych (park, ulica itp.) należą do jego obowiązków. Pomóc w tym mogą woreczki na psie odchody.

Niestety nieustannie spotyka się osoby, które, pomimo że wiedzą, iż ich pies może załatwiać się na spacerze, to lekceważą ten fakt z nadzieją, że nikt ich nie zauważy. W ofercie sklepu Niupak dostępne są woreczki na psie odchody, dzięki którym ten niezbyt przyjemny obowiązek można bardzo łatwo i szybko wypełnić.

Wychodzenie na spacer stanie się jeszcze bardziej przyjemne, jeśli zabierzemy ze sobą woreczki, które są wytrzymałe na uszkodzenia i przeznaczone do sprzątania po psach. Już dzisiaj warto skończyć z korzystaniem z niskiej jakości woreczków, które bardzo szybko się rozrywają i wcale nie są przeznaczone do psich odchodów. Nie warto oszczędzać na takim produkcie i ponosić na każdym spacerze wysokie ryzyko możliwości zabrudzenia się odchodami własnego zwierzęcia, w szczególności, jeśli nasz czworonóg kocha długie i dalekie od domu spacery, a my nie mamy możliwości skorzystania po drodze z umywalki.

Radosny spacer z woreczkami na psie odchody

Każdy właściciel psa powinien wiedzieć o tym, że zabranie ze sobą woreczków na psie odchody jest tak samo ważne, jak zabranie ze sobą smyczy na spacer. Nie warto wyliczać woreczków i na każde wyjście zabierać ich przynajmniej kilka, ponieważ nigdy nie wiemy, ile razy pies będzie chciał się wypróżnić podczas jednego spaceru i czy aktualnie nie ma problemów z trawieniem. Woreczki najczęściej potrafią się skończyć w najmniej przewidywalnych sytuacjach, a nikt przecież nie lubi, gdy inni zwracają uwagę. Taka sytuacja może szczególnie często zdarzać się w parkach.

NiuPak posiada woreczki na psie odchody, które są odpowiednich rozmiarów, a liczba ich sztuk w opakowaniu z jednej strony jest na tyle mała, aby można je było zabierać za każdym razem, a z drugiej strony na tyle duża, że z pewnością starczy na wiele długich spacerów. Wybierając takie woreczki, dajemy naszemu pupilowi niesamowity komfort, ponieważ spacer nie będzie kończył się z chwilą wykorzystania ostatniego woreczka z dziennego limitu.