Wiadomości

  • 16 grudnia 2020
  • wyświetleń: 1086

Modny motyw - czerwone maki w salonie

Materiał partnera:

Myślisz nad zmianą dekoracji swojego salonu? Pragniesz, aby Twoje wnętrze zachwycało prostotą i elegancją, a nie masz pomysłu jak je zaaranżować. Zainwestuj w tapetę, fototapetę czy obraz z urokliwymi, czerwonymi makami w tle.

Modny motyw - czerwone maki w salonie


Myślisz nad zmianą dekoracji swojego salonu? Pragniesz, aby Twoje wnętrze zachwycało prostotą i elegancją, a nie masz pomysłu jak je zaaranżować. Zainwestuj w fototapetę, plakat czy obraz z urokliwymi, czerwonymi makami w tle.

Motyw maków na ścianie w salonieMaki to kwiaty, obecnie nieco zapomniane. Tymczasem potrafią urzec swym pięknem i prostotą. Kwiaty te są wyrazem prawdziwej elegancji. Są doskonałym dodatkiem mogącym zdobić Twój salon. Wystarczy zakupić fototapetę z motywem kilku czerwonych maków w tle, czy tych kwiecistych porastających polną łąkę. Ściana na której wyrosną będzie doskonałym motywem zdobiącym salon. Z pewnością swym niebanalnym pięknem urzekną tych, którzy goszczą w Twoim salonie. Wprawisz ich w niesamowity nastrój i zachęcisz do miłej pogawędki.

Modny motyw - czerwone maki w salonie


Obraz, plakat albo fototapetaZnakomitym dodatkiem dla Twego salonu będzie też zwykły najtańszy oraz, tryptyk lub obraz na płótnie z czerwonymi makami w tle. Ogrodowe czy polne maki na płótnie doskonale ożywią Twój pokój.

Cała kompozycja powinna współgrać z kolorem ścian. Najlepiej jeśli pomalujemy ją w kolorystyce białej lub kremowej. Możemy tez połączyć dwa kolory krwistą czerwień z bielą lub delikatnym kremem.

Ostatnim dodatkiem w naszym salonie zamykającym całość aranżacji będzie wazon ze świetlistymi, czerwonymi makami. Najlepiej jak umieścimy go na czerwonej podkładce lub serwetce.

Modny motyw - czerwone maki w salonie


Taka aranżacja Twego salonu, z pewnością sprawi, że stanie się on ulubionym miejscem relaksu i wypoczynku. Każdy salon zdobiony makami nabierze zdecydowanego wyrazu elegancji i świeżości. Jeśli naprawdę kochasz kwiaty, a nie masz czasu by je pielęgnować zainwestuj w ten pomysł.

Aranżacje do artykułu dostarczył FOTEKS oferujący fotowydruki na wymiar: