Wiadomości

  • 2 grudnia 2020
  • wyświetleń: 1929

Zabawki erotyczne na zimę

Materiał partnera:

Nadchodzi zima. Czas, który chętnie spędzamy w ciepłym zaciszu własnego domu. W tym roku wychodzić na zewnątrz nie tylko nie będzie się chciało, ale wręcz jest to niewskazane. Może warto te chłodne dni zakończyć gorącymi wieczorami? Poeksperymentować trochę w łóżku, spróbować spełnić marzenia i fantazje, na które zazwyczaj nie starczało czasu? To także idealny moment, by sprawdzić jakie możliwości oferują akcesoria erotyczne i w spokoju zaznajomić się z nimi.

Zabawki erotyczne na zimę


Środki nawilżająceNiezależnie od tego co i z kim lubicie robić w łóżku, to mając na podorędziu lubrykant, będziecie mieć z tego więcej przyjemności. To najprostszy sposób na zwiększenie doznań, przez wielu niedoceniany, przez wielu uważany za niezbędny. Szybko się przekonacie, że to drugie podejście jest zdecydowanie bardziej słuszne. A skoro już zachęcamy do zimowych eksperymentów, to może warto wypróbować lubrykant rozgrzewający, albo stymulujący? Chłodzące, aczkolwiek też bardzo miłe, zostawcie na lato.

Masażery intymne dla kobiet

Zabawki erotyczne na zimę


Wielu paniom największą rozkosz sprawia gra wstępna i intymne pieszczoty, nie zaś sama penetracja (o potrzebach kobiet przeczytacie tu: https://www.strefanamietnosci.pl/dobra-gra-wstepna-czyli-jaka/) . Dla nich właśnie masażery łechtaczki będą prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Zazwyczaj nieduże, niekrępujące, często bardzo eleganckie i stylowe w formie. Używa się ich bardzo instynktownie i naturalnie, czy to w pojedynkę czy też w towarzystwie partnera. Całą swą moc kierują w to jedno, najbardziej wrażliwe na stymulację miejsce. I są w tym doskonałe. Z takim masażerem można zaszyć się w łóżku i zapomnieć o szarudze i zimnie na zewnątrz.

Kulki do treningu mięśni KeglaTo akcesorium znane jest od wielu lat. Nazywane są też kulkami gejszy i to podobno właśnie one używały ich regularnie. Obecnie noszenie kulek Kegla uważa się nie tylko za przyjemne, ale także za zdrowe. Trening mięśni dna miednicy (Kegla) sprawia, że są one bardziej sprężyste, elastyczne. Dzięki temu kobieta z większą intensywnością przeżywa doznania erotyczne, ma większą satysfakcję z seksu. Najbardziej nowoczesne modele kulek są sprzężone z aplikacjami treningowymi, śledzącymi postępy i układającymi plany ćwiczeń.
Ale kulki dają także przyjemność same z siebie. Rozkoszne wibracje rozchodzące się od środka potrafią zapewnić kobiecie widowiskowy finał. Zdrowo i przyjemnie? Świetne połączenie.

Wibratory dla kobietZabawki erotyczne na zimę


Najpopularniejsze z gadżetów erotycznych. Dostępne w nieprzeliczonej liczbie rozmiarów, wzorów, kolorów. Jeśli jeszcze nie mieliście przyjemności zapoznać się z nimi bliżej, sięgnijcie po sprawdzony model na przykład o kształcie klasycznym lub tak zwanego króliczka. Najlepiej niezbyt duży, by nie powodować u partnera uczucia zazdrości i zagrożenia, dzięki czemu chętnie rzuci się on w wir zabawy. Jeśli zima naprawdę wam doskwiera wypróbujcie wibratory podgrzewane, które już od pierwszych chwil są przyjemnie ciepłe i dosłownie rozpalają kobiece zmysły.

Pierścienie erekcyjneCoś dla panów, którzy chcą swą męskość i sprawność wynieść na wyżyny. Założenie pierścienia sprawia, że stan "na baczność" może trwać dłużej i w bardziej imponujący sposób. To bardzo popularne rozwiązanie, bo przedłuża chwile zbliżenia i obojgu przynosi więcej przyjemności (w jaki jeszcze sposób można ją przedłużyć dowiecie się na https://www.strefanamietnosci.pl/sprawdzone-sposoby-na-opoznienie-wytrysku/). Zwłaszcza jeśli zdecydujecie się na model z wibracjami, który jednocześnie pobudza kobiece miejsca intymne. To jeden z gadżetów, które warto poznań bliżej, bo pierścieni używa się bardzo naturalnie, a ich efekt jest zaskakująco skuteczny.

Gry erotyczne dla parKażda para, zwłaszcza będąca w dłuższym związku, może doświadczyć monotonii łóżkowych zabaw. Łapać się na tym, że robi ciągle to samo i przyjemność zmienia w rutynę. Brak wam pomysłów na wspólne igraszki? Sięgnijcie po gry dla dwojga. Znajdziecie tam całe mnóstwo poleceń, pozycji, fantazji, sugestii (a więcej o fantazjach na: https://www.strefanamietnosci.pl/fantazje-erotyczne-jak-powiedziec-na-co-macie-ochote/). Na sprawdzenie wszystkich braknie wam zimy i na pewno będzie ona pełna ciepła i przyjemności.