Wiadomości

  • 3 grudnia 2020
  • 4 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2273

Postanowili wspomóc podopiecznych z Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie

Kilka dni temu wystartowała zbiórka funduszy na rzecz podopiecznych Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Czechowicach-Dziedzicach - to jedyna tego typu placówka w powiecie bielskim. Organizatorami zrzutki są te same osoby, które w czerwcu tego roku stworzyły zbiórkę dla poszkodowanych przez trąbę powietrzną, która przeszła przez Kaniów.

Postanowili wspomóc podopiecznych z Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie
Postanowili wspomóc podopiecznych z Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie · fot. zrzutka.pl


Organizatorzy zbiórki chcą obdarować 28 podopiecznych placówki w upominki i przydatne przybory. - Chcemy sprawić, aby Wychowankowie Domu Dziecka wiedzieli, że my - mieszkańcy i sąsiedzi - myślimy o nich także w tym szczególnym świątecznym czasie. Jesteśmy z nimi, solidarnie, razem - mówią organizatorzy. - Wywołajmy razem piękny uśmiech na ich twarzach, pomóżmy im, rozjaśnijmy ich dni - dodają. Zbiórka dostępna jest tutaj.

Zbiórkę na rzecz podopiecznych Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Czechowicach-Dziedzicach założyły te same osoby, które w czerwcu stworzyły zrzutkę na rzecz osób, które zostały poszkodowane przez trąbę powietrzną, która przeszła w Kaniowie. Dzięki ofiarodawcom udało się zebrać ponad 52 tysiące złotych.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.