Wiadomości

  • 6 grudnia 2020
  • 27 grudnia 2020
  • wyświetleń: 4504

Paczuszka dla Maluszka: zebrano ok. 800 kg darów dla małych dzieci!

Do 21 grudnia w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Czechowicach-Dziedzicach można było składać produkty dla małych dzieci, które trafiły do podopiecznych Domu Matki i Dziecka Caritas w Bielsku-Białej. Wszystko w ramach akcji "Paczuszka dla Maluszka", organizowanej przez "Fundację Małych Stópek".

Akcja Paczuszka dla Maluszka: zebrano 800 kg darów! - 21.12.2020 · fot. Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Czechowicach-Dziedzicach


Zebrano łącznie około 800 kg darów: pieluszki jednorazowe i tetrowe, nawilżające chusteczki, ubranka, kocyki, pościel, rożki, pufy do siedzenia, przewijak, kosmetyki, płyny i proszki do prania, mleko, artykuły spożywcze, butelki, smoczki, zabawki itp. Dary zostały przekazane w dniu zakończenia zbiórki, 21 grudnia do Domu Matki i Dziecka Caritas w Bielsku-Białej.

Organizatorzy przyznają, że siostry były pod wrażeniem, kiedy zobaczyły ilość darów. W imieniu obdarowanych koordynatorzy akcji dziękują za wrażliwość i cudowne otwarte serca darczyńców, a także: ojcu proboszczowi z parafii św. Andrzeja Boboli, pani Broni i panu Józkowi, ministrantom i lektorom za załadunek rzeczy, panu Markowi za podarowaną choinkę i rozwieszenie plakatów, panu Damianowi i Adrianowi za transport i rozładunek oraz pani Anecie i panu Dominikowi za podarowaną folię do laminowania plakatów.

ar, mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Parafia św. Andrzeja Boboli" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Parafia św. Andrzeja Boboli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Parafia św. Andrzeja Boboli" podaj