czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2739

"Portret za osocze" - wyjątkowa akcja także w Czechowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

"Portret za Osocze" to akcja charytatywna powstała z inicjatywy fotografki z Dolnego Śląska - Hanny Dereckiej. Skupia fotografów z całej Polski. Polega na tym, że każdemu ozdrowieńcowi, który oddał lub odda osocze chorym na COVID19 fotograf wykona za darmo portret. Do akcji włączyły się lokalne fotografki - Anna Rożek i Patrycja Rus-Cader.

Reklama

portret za osocze


- Pomagając w ten sposób, czyli wykonując darmowe portrety, chcemy zachęcić ozdrowieńców by oddawali osocze i zwrócić uwagę lokalnych społeczności na konieczność oddawania go w jak największych ilościach. Projekt trwa do końca lutego, więc uda nam się sfotografować wszystkich chętnych - tłumaczy Anna Rożek. - Jeśli zgłosicie się do mnie w ramach akcji wykonam dla Was najwspanialszy portret, który będzie wspaniałą pamiątką na lata - dodaje.

Fotografka działa na terenie Śląska - w Czechowicach-Dziedzicach, Bielsku-Białej, Pszczynie oraz w Małopolsce - Brzesku, Wojniczu, Dębnie.

Czechowiczanom fotografie wykona również Patrycja Rus-Cader ze studia Patrycja Rus-Cader Fotografia, które mieści się w Czechowicach Dziedzicach przy ul. Moniuszki 5 / II piętro. Fotografka działa również w Pszczynie i Bielsku-Białej. Można umówić się na portret w plenerze!

Pełna lista fotografów zaangażowanych w akcję:

Loading...


Akcja potrwa do końca lutego. Zgłaszajcie się i pomagajcie!

ar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj