Wiadomości

  • 7 grudnia 2020
  • 12 grudnia 2020
  • wyświetleń: 12918

Sieć Dino buduje swój pierwszy supermarket w naszym mieście

W Czechowicach Południowych trwa budowa nowego supermarketu, który będzie działał pod marką Dino. Obiekt powinien być gotowy do końca czerwca 2021 roku.

Sieć Dino buduje swój pierwszy supermarket w naszym mieście
Sieć Dino buduje swój pierwszy supermarket w naszym mieście · fot. mp / czecho.pl


Supermarket powstaje w Czechowicach Południowych przy ulicy Legionów, tuż obok salonów rowerowych. Obecnie trwa również rekrutacja pracowników, w tym osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.Market Dino przy ulicy Legionów to pierwszy obiekt tej sieci w Czechowicach-Dziedzicach. Do tej pory ta polska sieć sprzedaży detalicznej skupiała się na rozwoju swoich sklepów w mniejszych miejscowościach. W sumie w całej Polsce znajduje się obecnie 1 371 sklepów Dino, zatrudniających ponad 24 tysiące pracowników. Co ciekawe, pod koniec sierpnia kapitalizacja spółki, która jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, wyniosła ponad 23 miliardy złotych i była większa niż korporacji PKN Orlen, Cyfrowego Polsatu czy też PGE.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.