czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 grudnia 2020
  • 13 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2892

Od 13 grudnia zmiany w kursowaniu pociągów PolRegio do Krakowa

Za nami:

13 grudnia wchodzi w życie nowy rozkład jazdy pociągów. Korekcie ulega również czas odjazdów i przyjazdów pociągów z Czechowic-Dziedzic do Krakowa, które jeżdżą w ramach siatki połączeń spółki PolRegio.

pociag, polregio
Od 13 grudnia zmiany w kursowaniu pociągów PolRegio do Krakowa · fot. PolRegio


W związku z remontem linii kolejowej z Czechowic-Dziedzic do Oświęcimia i kursowaniu pociągów po jednym torze, pociągi PolRegio z naszego miasta do Krakowa nadal będą jeździć jedynie w piątki i niedziele.

I tak, piątkowy pociąg z naszego miasta do Krakowa odjedzie o godzinie 20.50 i na miejscu będzie o 23.23. W te same dni pociąg z grodu Kraka do Czechowic-Dziedzic odjedzie o godzinie 15.35.

Jeśli chodzi o niedzielne połączenia, to pociąg PolRegio do Czechowic-Dziedzic z Krakowa o godzinie 10.54 i na miejsce dotrze o 13.42. Kurs powrotny z naszego miasta zaplanowano na godzinę 16.23 - do Krakowa dojedzie o godzinie 18.57.

Warto tez zaznaczyć, że na odcinku od Trzebini do Chrzanowa od 13 grudnia do 28 lutego 2021 roku wprowadzona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa. Koszt całego biletu na trasie z Czechowic-Dziedzic do Krakowa to 13 złotych.

mp / czecho.pl, źródło: PolRegio

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.