Wiadomości

  • 8 grudnia 2020
  • wyświetleń: 1651

Program rehabilitacyjny po przebyciu COVID-19 w Uzdrowisku!

Artykuł sponsorowany:

Już od prawie roku, świat zmaga się z pandemią koronawirusa. Wielu z nas chorobę Covid-19 ma już za sobą. Często pozostawia ona w naszym organizmie mniejsze bądź większe ślady.

Z myślą o tych wszystkich, którzy nie wrócili jeszcze w pełni do formy po walce z wirusem Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój przygotowało specjalny Program Pocovidowy.

Uzdrowisko Goczałkowice


Uzdrowisko oferuje dla Państwa trwający 14 dni program zabiegów po przebytej chorobie Covid-19. Jest to program ukierunkowany na remisję choroby, poprawę wydolności wysiłkowej i krążeniowej, sprawności oddechowej, siły mięśniowej i ogólnej sprawności fizycznej oraz wsparcie zdrowia psychicznego.

Na 14 dniowy program składa się wstępne i końcowe badanie lekarskie przez lekarza specjalistę chorób płuc (mi.in. spirometria, test wydolnościowy) oraz 5 zabiegów dziennie. 3 zabiegi z zakresu kinezyterapii (gimnastyka oddechowa, ogólnousprawniająca, ćwiczenia w basenie), 1 zabieg inhalacji oraz 1 z zakresu hydroterapii. Poszczególne zabiegi przepisane zostaną wg zaleceń lekarza.

Ponadto dla każdego w cenie przewidziane codzienne wejście do Jaskini Solnej, na basen oraz wypożyczenie kijków do nordic walking.

Uzdrowisko oferuje dodatkowo możliwość noclegów z wyżywieniem. Program rozpoczyna się już 10 grudnia - Uzdrowisko oferuje 25% rabat. Istnieje również możliwość skorzystania z skróconego programu.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji pod numerem 32 449 20 20, recepcja@gozdroj.pl.
Odwiedź stronę: https://www.gozdroj.pl/rehabilitacyjny-program-pocovidowy/

Uzdrowisko Goczałkowice