czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 8 grudnia 2020
  • 9 grudnia 2020
  • wyświetleń: 5298

Poszukiwani świadkowie wypadku, do którego doszło w Ligocie

Policja poszukuje świadków zdarzenia, do którego doszło we wtorek, 1 grudnia około godziny 16.45 w Ligocie na ulicy Nad Potokiem. Kierujący pojazdem VW Golf jadąc w kierunku Czechowic-Dziedzic potrącił idącą w tym samym kierunku 52-latkę, która doznała obrażeń ciała. Policja prosi o kontakt osoby, które były świadkami zdarzenia lub mają informację na jego temat.

Reklama

policja, radiowóz
Poszukiwani świadkowie wypadku, do którego doszło w Ligocie


- Poszukujemy świadków zdarzenia, które miało miejsce w dniu 1 grudnia 2020 r. około godziny 16.45 w Ligocie na ulicy Nad Potokiem. Kierujący pojazdem VW Golf jadąc w kierunku Czechowic-Dziedzic potrącił idącą w tym samym kierunku 52-latkę, która doznała obrażeń ciała. Służby ratunkowe wezwał kierujący volkswagenem 25-latek. Prosimy o kontakt osoby, które były świadkami zdarzenia lub mają informację na temat tego zdarzenia - informuje asp. szt. Roman Szybiak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej.

Wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP Bielsko-Biała ul. Wapienna 45, tel. 47 85 714 20 lub 47 85 714 25, 47 85 712 55 lub 997, adres poczty elektronicznej kryminalny@bielsko.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką policji.

mp / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.