czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 grudnia 2020
  • wyświetleń: 2313

Czechowicki sztab WOŚP poszukuje wolontariuszy na kolejny finał akcji

Za nami:

Czechowicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poszukuje wolontariuszy, którzy będą zbierać pieniądze do puszek podczas 29. finału akcji, który w 2021 roku odbędzie się 10 stycznia.

27. Finał WOŚP w Czechowicach - 13.01.2019
27. Finał WOŚP w Czechowicach - 13.01.2019 · fot. BM / czecho.pl


- Masz 18 lat? Zostań wolontariuszem. Załóż konto w serwisie iWolontariusz i dołącz do Sztabu Czechowic-Dziedzic lub zbieraj w internecie za pomocą eSkarbonki - zachęcają członkowie czechowickiego sztabu WOŚP.

Zgłaszać mogą się osoby oraz firmy. - Jako rodzic lub opiekun prawny możesz zapisać swoje dziecko i sprawić, że wspólnie zostaniecie częścią ekipy 29. Finału WOŚP! Wystarczy, że wypełnisz formularz i wyrazisz zgodę na uczestnictwo Twojego dziecka. Firmy również mogą zbierać pieniądze na rzecz WOŚP! Można zarejestrować puszkę, która będzie stała w danej instytucji lub w czasie wydarzenia. Można też już na początku grudnia rozpocząć zbiórkę online - informują kierujący akcją w naszym mieście.

Rejestracja wolontariuszy trwa online na platformie iwolontariusz.wosp.org.pl. Jak można się zgłosić do czechowickiego sztabu? - Należy wybrać, rozwijając listę i wyszukując Czechowice-Dziedzice. W tym roku nie korzystamy z tokenów. Po kliknięciu "wyślij" najpierw Fundacja sprawdza Twoje zdjęcie, potem my skontaktujemy się z Tobą, żeby potwierdzić poprawność danych - tłumaczą. Rekrutacja trwa do 15 grudnia lub do wyczerpania miejsc.

W przypadku wątpliwości lub pytań można skontaktować się mailowo z czechowickim sztabem pod adresem sztabwosp.czechowice@gmail.com

- "Finał z głową" - takie jest hasło przewodnie naszej zbiórki. Tym razem skupiamy się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii. 29. Finał WOŚP odbędzie się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia, tym razem 10 stycznia. Nieprzerwana transmisja internetowa ruszy już 9 stycznia wieczorem. Głównym punktem działań WOŚP w stolicy, po rocznej przerwie, ponownie będą okolice Pałacu Kultury i Nauki - informują organizatorzy Wiejskiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.