Wiadomości

  • 10 grudnia 2020
  • wyświetleń: 4442

[FOTO] Nowy radiowóz trafił do czechowickiego Komisariatu Policji

W czechowickim Komisariacie Policji pojawił się nowy radiowóz - Volkswagen T6. Bus posiada osobne strefy dla policjantów i przewożonych osób zatrzymanych. Samochód będzie wykorzystywany do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom gmin Czechowice-Dziedzice i Bestwina.

Nowy radiowóz trafił do czechowickiego Komisariatu Policji - 9.12.2020 · fot. UM Czechowice-Dziedzice


W przekazaniu samochodu czechowickiej jednostce wzięli udział burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut, wójt Bestwiny Artur Beniowski, Komendant Miejski Policji w Bielsku Białej insp. Krzysztof Herzyk, Komendant Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach mł. insp. Mariusz Mrożek oraz Zastępca Komendanta Komisariatu podinsp. Sławomir Walczak.

Samorządy w połowie partycypowały w zakupie pojazdu, przeznaczając na ten cel odpowiednio: gmina Czechowice-Dziedzice - 53 tys. zł i gmina Bestwina - 47 tys. zł. Pozostała kwota została zabezpieczona przez Komendę Główną Policji.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.