czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 14 grudnia 2020
  • wyświetleń: 1986

Nowe ogrodzenie na wiosnę? Zamów teraz i oszczędź 15%

Artykuł sponsorowany:

Tegoroczny sezon prac ogrodowych już za nami: drzewa przycięte, rośliny zabezpieczone przed nadchodzącymi przymrozkami. To najlepszy moment by zaplanować prace i remonty, które czekają na Ciebie wiosną. Jeśli marzysz o nowoczesnym płocie lub wygodnej bramie z automatyką, przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Wybierz i zamów ogrodzenie już dziś i skorzystaj z 15% rabatu na wybrany asortyment.

Stalowe Ogrody - Przemysław Wyrobek


Zaplanuj wymianę już dziś i nie czekaj na realizację miesiącamiNowoczesne płoty i ogrodzenia wykonywane są na indywidualne zamówienie, a co za tym idzie - czas oczekiwania na ich realizację może być długi. Jeśli złożysz zamówienie w trakcie sezonu tj. od wiosny do jesieni, możesz czekać na jego wykonanie nawet do trzech miesięcy! Aby tego uniknąć, złóż zamówienie już dziś. Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie wycenę oraz pomiar i wykonamy wszystkie elementy płotu, a montaż zrealizujemy dopiero na wiosnę. To jedyna gwarancja na to, że nowe ogrodzenie pojawi się u ciebie wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca. Właśnie dlatego zamówienie bramy i płotu poza sezonem jest tak korzystne - zyskujesz dzięki niemu atrakcyjny rabat oraz pewność, że zamówienie będzie zrealizowane na czas.

Poza sezonem aż 15% taniej!Miesiące zimowe to najlepszy moment, by zamówić stalowy płot, balustradę lub bramę z pełną automatyką w bardzo atrakcyjnej cenie. W naszym zakładzie przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową korzystną ofertę cenową: zniżkę -15% na ogrodzenia panelowe, balustrady oraz automatykę firmy Nice. Aby z niej skorzystać, wystarczy złożyć zamówienie oraz potwierdzić je zaliczką do końca stycznia 2021 roku.

Nowość 2021: ogrodzenia aluminioweWolisz wybrać lekkie ogrodzenie aluminiowe zamiast ciężkiego, metalowego płotu? Żaden problem! W tym roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, rozszerzyliśmy naszą ofertę o ogrodzenia aluminiowe. Jeśli chcesz kupić aluminiowy płot lub bramę, ale szukasz również stalowych elementów do całego ogrodu lub domu, możesz bez przeszkód zrealizować całe zamówienie z naszym zakładzie. Skorzystaj z zimowej promocji i ciesz się kompleksową ofertą, krótkim terminem realizacji oraz atrakcyjnymi cenami!

Sprawdź nasze realizacje na naszej stronie internetowej: www.staloweogrody.pl

Stalowe Ogrody - Przemysław Wyrobek