czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 10 grudnia 2020
  • wyświetleń: 587

Dlaczego warto zarejestrować się u bukmachera Fortuna?

Materiał partnera:

Fortuna jest bardzo interesującym bukmacherem - wielu graczy zna ten bukmachera bardzo dobrze, ponieważ jest uważany za jednego z najlepszych bukmacherów. Jednakże dlaczego właśnie warto jest zarejestrować się u Fortuny? O tym dowiesz się już za chwilę!

Dlaczego warto zarejestrować się u bukmachera Fortuna?


Ciekawe bonusy na startNaturalnie większość graczy rejestruje się u Fortuny, ponieważ nowi gracze mogą liczyć na świetne bonusy startowe w postaci kodów lub po prostu automatycznej ich aktywacji. Początkowo Fortuna udostępniła graczom pierwszy kupon jako zakład bez ryzyka lub cashback, do maksymalnej kwoty 200 zł. Dodatkowo za samą rejestrację można dostać nawet 20 złotych za opłatę za grę, ale wszystko zależy od zasad, na jakich gracze muszą zgodzić się przy rejestracji.

Rejestracja u FortunyTylko zarejestrowani klienci mogą stawiać zakłady w legalnej firmie Fortuna, a także mogą oglądać mecze online za darmo na jej stronie internetowej lub w aplikacji Fortuna. Ci, którzy nie chcą udostępniać swoich danych w Internecie, mogą tylko przeglądać notowania kursów i korzystać z opcji "e-kupon", która umożliwia wypłatę kuponów w punktach buka. Niestety, ale w momencie rejestracji dane, które musimy przekazać Fortunie, są zobowiązaniem prawnym. Numer PESEL, numer konta bankowego lub numer identyfikacyjny to dane, które musimy podać w celu rejestracji. Dodatkowo musimy zweryfikować i przesłać zeskanowaną kopię lub zdjęcie dowodu osobistego - operacja ta wynika głównie z tego, że buk nie chce, aby ktoś rejestrował się wielokrotnie lub używał wielu kont jednocześnie do prania pieniędzy.

A co jeśli chcesz wypróbować możliwości konta u Fortuny?Jeśli nie chcemy tego robić, zawsze możemy założyć konto tymczasowe, ale możemy wypłacić środki dopiero po pełnej rejestracji. Jeśli chodzi o konto bankowe podane podczas rejestracji, każdy gracz musi mimo wszystko podać konto na które chce otrzymywać i wysyłać środki, więc tak naprawdę to jest prawdopodobnie jedyny minus tego rozwiązania.

Oferta FortunaW Fortunie możesz stawiać zakłady: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, zakłady e-sportowe, polityczne i rozrywkowe, a nawet i możliwość oglądania meczy online! Dla wielu polskich graczy oferta Fortuny jest najwyższa. To bukmacher oferujący wysokie kursy w ponad 30 dyscyplinach sportowych. W Fortunie możemy obstawiać tysiące różnych typów zakładów, ale może zacznijmy od tego, że w Fortunie możesz zacząć obstawiać już od 2 zł. Co ciekawe, Fortuna oferuje również bonusy za wczesne wypłaty, ale aby to zrobić, muszą być spełnione określone warunki. Wielu graczy uważa, że bukmacherzy online tacy jak Fortuna jest zasługują na numer jeden w rankingach bukmacherskich.

Aplikacja bukmacherskaAplikacja mobilna Fortuna to bardzo ciekawa opcja, ponieważ pozwala na szybkie umieszczanie kuponów tam, gdzie jesteś zainteresowany. Co ciekawe, Fortuna mobile może połączyć się z inteligentnym zegarkiem i śledzić wyniki kuponu bez konieczności wchodzenia do aplikacji. Aplikacja umożliwia rejestrację konta, przeglądanie statystyk i oczywiście zakłady. Możesz także śledzić wyniki "w czasie rzeczywistym". Fortuna może również zapewnić transmisję w czasie rzeczywistym w swojej aplikacji, w tym przypadku (w przeciwieństwie do strony internetowej) możesz skorzystać z opcji pełnego ekranu. W aplikacji możesz również obstawiać wirtualne sporty. Granie u Fortuna w przeglądarce mobilnej również wygląda świetnie. Fortuna zapewnia klientom transmisje na żywo wybranych meczów i turniejów. Fani mogą oglądać piłkę nożną, koszykówkę, hokej, tenis itp. W ofercie bukmachera znajduje się wiele gier sportowych, które trudno znaleźć w polskiej telewizji. Jednak aby je zobaczyć, musisz najpierw zalogować się na swoje konto i uzyskać dodatnie saldo. Dodatkowo na koncie trzeba mieć kupon, który zrealizowało się w ostatnim tygodniu (7 dni) - żadnych dodatkowych opłat za oglądania meczów nie ma.

Co gracze myślą o Fortuna?Cóż, większość graczy ma absolutnie dobre opinie. Choć nie da się tego ukryć, wielu osobom nie podoba się to, że Fortuna pochodzi z Czech - w tym przypadku nasi rodacy są bardzo patriotyczni, więc nic nie wskazuje na to, by popularność Fortuny wzrosła w naszym kraju. Nie oznacza to oczywiście, że bukmacher jest zły, ale póki co nie ma szans konkurować z polskim bukmacherem STS. Oczywiście sprawia to, że Fortuna ciężej pracuje, aby znaleźć nowych klientów, więc dla wielu graczy rejestracja u Fortuna jest dobrym sygnałem dla popularności tego bukmachera.

Czy warto jest obstawiać u Fortuna?Tak naprawdę zależy to tylko od ciebie, ponieważ tak naprawdę możesz założyć konto u dowolnego bukmachera, czyż nie? Z drugiej strony warto jest mieć konto u Fortuna, z racji tego że na forum bukmacherskich zawsze można znaleźć jakieś ciekawe bonusy dla graczy które można zrealizować właśnie u tego bukmachera.