czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 14 grudnia 2020
  • 21 grudnia 2020
  • wyświetleń: 3200

Instalex: pompy ciepła i fotowoltaika na terenie Czechowic-Dziedzic

Artykuł sponsorowany:

Planujesz montaż pompy ciepła lub instalacji fotowoltaicznych? Firma Instalex to autoryzowany wykonawca, który montuje gruntowe oraz powietrzne pompy ciepła, a także instalacje fotowoltaiczne w ramach programu poprawy jakości powietrza na terenie gminy Czechowice-Dziedzice.Instalex od 15 lat zajmuje się instalacjami odnawialnych źródeł energii. Jest wiodącym liderem na Podbeskidziu - w ciągu kilkunastu lat firma zamontowała ponad 200 gruntowych pomp ciepła o różnej mocy - od 5 kW do 130 kW. W jej ofercie znajdują się niezawodne oraz bardzo ekonomiczne urządzenia firmy Vaillant z 10-letnią gwarancją producenta na sprężarkę. Firma prowadzi też serwis urządzeń Vaillant. Instalex to firma kompleksowa, która nie tylko montuje, ale też projektuje i serwisuje urządzenia. Dzięki najnowszym technologiom zastosowanych w pompach Vaillant pracownicy firmy mają możliwość internetowego podglądu pracy każdego urządzenia oraz ewentualnej szybkiej korekcji parametrów.

Co ważne, Instalex realizuje instalacje w ramach gminnego Programu poprawy jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału odnawialnych źródeł energii w wytwarzaniu energii na terenie gminy Czechowice-Dziedzice" Firma pomaga również w przygotowaniu dokumentacji dotacyjnych!

pompa ciepła instalex
Pierwsza odebrana instalacja z gruntową pompą ciepła firmy VAILLANT wykonana przez Firmę Instalex w ramach projektu poprawy jakości powietrza w gminie Czechowice-Dziedzice · fot. Instalex


Właściciel firmy, Aleksander Juraszek 12 lat temu postanowił zamontować pompę ciepła we własnym nowo wybudowanym domu. Wówczas stanął przed powszechnym dylematem - czym go ogrzać? Jak przyznaje, wiele osób, zastanawiających się nad wyborem pompy ciepła ma pewne obawy - czy zdoła ona naprawdę ogrzać nasz dom. To pytanie prawie każdego klienta, który trafia do Instalexu: "czy kiedy przyjdzie sroga zima, na pewno będę miał ciepło w domu, używając pompy ciepła?" Coraz więcej osób przekonuje się, że są to naprawdę dobre rozwiązania.

Jako czołowy instalator urządzeń marki Vaillant Instalex był wielokrotnie przez nich nagradzany. Specjalne wyróżnienie jest przyznawane firmom, które zamontowały największą ilość pomp ciepła i przyczyniły się w ten sposób do promocji odnawialnych źródeł energii i walki ze smogiem. Takich firm obecnie w Polsce działa zaledwie kilka.

Zapraszamy zainteresowanych mieszkańców gminy Czechowice-Dziedzice do kontaktu:

Instalex Aleksander Juraszektel.: 515216013
e-mail: instalex@gmail.com
strona: instalex-instalacje.pl
facebook: www.facebook.com/instalexinstalacje/